Ķekaviņas Līči - Slikts serviss

Neiesaku. Bijām uz Minizoo un izmantojām atpūtas vietu, lai ceptu desiņas, par ko pirms tam ar īpašnieku vienojāmies. Kad aizbraucām,neviens norunātajā vieta mūs nesagaidīja. Zvanāam, kur saimnieki, pēc 20 min.atbrauc nekopts vīrietis, prasa, ko gribam.Saku, atbraucām ekskursijā, par ko pirms tam vienojāmies, sakām, ka gribam apskatīt Minizoo. Uz ko mums atbild rupji krieviski - vispirms nauda, tad par kaut ko vispār runāsim. Saku, vienojos ar īpašnieku, ka izrakstīs rēķinu uz rekvizītiem. Atkal garš zvans saimniekam, pēc kā īgni mūs aizved uz Zoo, ielaiž. Neko nepastāsta, uz voljēriem nav uzrakstu. Pēc tam turpat dodamies uz atpūtas zonu ar grilu (tā sauca ar drātīm apjoztu zāles laukumu) - pseido grilu. Ogles mūsu. Kad bija jābrauc prom, neviens noteiktajā laikā neieradās izrakstīt rēķinu, gaidījām 30 min. Tad sākās cirks - jums jāmaksā arī par atpūtas vietu, pseido grilu (par to gan nebijām vienojušies). Samaksāju par grilu, ko rēķinā neiekļāva, ņemot vērā, ka esam uzņēmums - es par grilu samaksāju no savas kabatas). Rupji, nekaunīgi,neviesmīlīgi. Briesmīga attieksme. Ar tādu attieksmi drīz nogrims.

B