Ķekavas poliklinika - medmasas attieksme

Mani šoke medmasa irenas darbs ka viņa apkopj pacientus proceduru telpā .
Es saprotu nav viegli tadu darbu darit bet ta ir tada iestāde kur viņai ir jabut atsaucigai vai pieklājiigai nevis rupjai un agresivi noskaņotai .

Savu darbu viņa neprot pildiit pienācigi un nu to es esmu parliecinājusies par visiem 100%

X

A Ass27 03.10.2013

Nu tad neej uz to poliklīniku, nevis te anonīmi sūdzies.

K Klibais 03.10.2013

Pirmām kārtām tā nav poliklīnika, bet ambulance, un cik es saprotu tad ambulancei ir zemāka pakāpe nekā poliklīnikai, kā piemēram kafeinīcai ar restorānu...Šos ilgos gadus šo starpību esmu pārliecinājies uz savas ādas...(labi ka slimoju ļoti reti...)
Otrām kartām es nepiekrītu šim muļķīgajam-stulbajam komentāram no Ass27 puses...Šeit nav Rīga, bet Ķekava un katram iedzīvotājam ir savs ģimenes ārsts un Ķekavas ambulance atrodās blakus savām mājām.Ķekavas ambulance nav kaut kāds privātais kantorītis, bet valsts-pašvaldības uzņēmums kurš pārtiek no MŪSU Ķekaviešu nodokļos maksātās naudiņas...Tad uzrodās jautājums-kāpēc kaut kādas ambulances darbinieces negatīvās attieksmes dēļ, šim cilvēkam(NODOKĻU MAKSĀTĀJAM) ir jābrauc kaut kur, jātērē, gan laiks, gan līdzekļi???

K Kristīne Auce 03.10.2013

Ass27! Bet ko tu te anonīmi komentē nu nepameklē šo lapu!

S spura 03.02.2014

Nu, kas par muļķībām...!!! 'Medmāsa Irēna savu darbu pilda labi un apzinīgi. To, ka viņa ir lēna un ''nesusinās'' ar pacientiem, tas nav nosodāms, jo viņa ir tādas dabas cilvēks. Nu nevar visi ''pa gaisu'' vien skriet. Visi mēs esam dažādi. Un, tikai tāpēc, ka nepatika pats cilvēks, nevajag uzreiz spriest par viņa darba spējām. Tas bija nepareizi darīts. Cilvēkiem ir jāiemācās spriest un darīt slēdzienus objektīvi nevis emocionāli. Man ļoti patīk medmāsu darbs Ķekavas ambulancē, visas ir jaukas un laipnas.
Aina.