www.sudzibas.lv Kebab Corner Slikts serviss un apkrāpšana

Kebab Corner - Slikts serviss un apkrāpšana

Bieži staigāju pa Ķengaragu prūšu ielas un tirgus rajonā - vienu dienu gāju, un ieraudzīju, ka atvēries kaut kāds jauns fast food restorāns - Kebab Corner. Izdomāju izmēģināt. Ieeju iekšā, skatos uz menjū, un kad uzdomāju ko vēlos, vēršos pie pārdevēja. Nosaucu viņam visu ko vēlos Latviski, bet viņš uz mani noskatās tā, itkā es viņam pateiktu kaut ko ķīniski a viņš būtu latvietis.. Vīrietis mani sāk uzrunāt angliski. Man angļu valoda nav tā stiprākā puse, vismaz mutiski, tādēļ ar lielām grūtībām centos izskaidrot ko vēlos. Pasūtīju vienu vidējo kebabu un nagetus. Biju vienīgais klients tajā laikā, bet apkalpoja ļoooti ilgi jo izdomāja parunāt pa telefonu :) Nu beidzot pēc apmēram 20-30 min dabūju savu sūtījumu. Iepakots viss tika ļoti labi, vairākos papīrīšos, folijā un maisā, tādēļ pat īsti nevarēju apskatīties vai nekas netrūkst un vai vispār visu ielika pareizi. Devos mājās. Kad visu izpakoju, un pagaršoju, biju lielā šokā! Kebabā NEVIENAS mērces, neizcepta gaļa un pilns ar burkāniem. To es pat neturpināju ēst.. Tagad pats interesantākais - pagaršoju "vistas filejas nagetus", un kā Jūs domājat? - man iesmērēja kartupeļu plācenīšus kuri bija divreiz lētāki :D Domāju, ka varbūt mani nepareizi saprata kasieris, bet nē - čekā bija rakstīts vistas nageti.
Nekad vairs šajā "restorānā" neiegriezos un neiegriezīšos :)

E Ekspertu еksperts 11.11.2018

Tādos gadījumos ir jāziņo PTAC, VID un PVD. Man visus šeit būs jămāca? Naivās aitas

E Ekspertu eksperts 11.11.2018

Kādam nav ko darīt un nupat izveidojis jaunu profilu un izmanto manu lietotājvārdu.. Laikam būšu aizvainojis šo, ja jau cenšas mani diskreditēt.. Es esmu reģistrējies pirms apm. mēneša, bet šis pakaļdarinājums pirms 4h.. Skataties līdzi, vai arī jūs nediskreditē, izveidojot viltus profilus ar identisku lietotājvārdu jūsējam..

Life_is_life 11.11.2018

Razvod Corner

M MohawkUshanka 11.11.2018

Vispār jau dīvaini, ka ņem vēl darbiniekus, kuri "lettisch" neprot vismaz darba pienākumu izpildīšanas līmenī.
Lielākā daļa Indijas subkontinenta iebraucēju, kuri strādā šāda tipa iestādēs prot pieņemt pasūtījumus latviešu, daudzi pat krievu valodā.
Ja kaut ko nesaprot, pārjautā angliski, bet pēc tam atsāk sarunu latviešu valodā.