www.sudzibas.lv KB Līzings Slikts serviss, krāpšana

Viens.lv/ Kb Lizings Sia - Slikts serviss, krāpšana

Nenomājiet no šiem krāpniekiem mašīnas, iedos vecu grabazu 1996 gada ne jaunāku, pirms līguma noslēgšanas jums nedos apskatīt mašīnu, kad saņems naudu, tad paziņos ka līgumu vairs nevar lauzt un mašīnu jāpieņem kāda ir - netīra, visi sēdekli netīri, stūre aplipusi, sabuktētu no ārpuses, ar smaku salonā, kas nepazud. Es tādu no viņiem izīrēju uz 2 men par 670 eur, braucot pa sliktas kvalitātes ceļu durvis mašīnai saka lekt vaļa, tādēļ sazinājos ar Armandu no Viens.lv lai viņi salabotu vai nomainītu mašīnu, viņi nosauca mani visādos vardos, loti rupji izstūrējas manu mazo bērnu priekša un atteicas kaut ko darīt. Atstāju viniem to mašīnu jo braukt ar Tādu ir bistāmi ne tikai no šiem netīrumiem mašīna kādu slimību var sakert! Bet vel izkrist no mašīnas braucot. bija palikušas 4 nedēļas līdz līguma beigam, taču naudu atdot atteicas. Krāpnieki, rupekļi, un ļoti slikti cilvēki.