www.sudzibas.lv KB Līzings Krāpšana, slikts serviss

KBL.LV - Krāpšana, slikts serviss

Šajā kompānijā KBLīzings, kura atrodas Lielirbes ielas daudzstāvu jaunceltnes Panorama Plaza, paņemam 5 mašīnas nomā. Visas 5 bija ļoti sliktā stāvoklī, pat nezināju vai viņi izietu valsts tehnisko apskati, vai ne. Dažreiz šos mašīnas nevarējam pat iedarbināt slikta akumulatora dēļ, ka arī bija problēmas ar ģeneratoru, starteri un t.t.. Tajā paša laika, neviens cilvēks šajā kantorā nevarēja sniegt palīdzību ceļa, un vajadzēja risināt šādu situāciju pašam.

Bet tas arī nav viss. Kad pienācis laiks atdot šos lūžņus, nodošanas brīdī atbildīgs džeks pateica ka paldies, viss ok. Bet pēc mēneša laika kad atbraucu saņemt savu drošības naudu, man sniedza lapu, kur ar roku bija pierakstīts, ka mašīnas nebija tīras, iekša pīpēja, un vienai pat nebija kalpaka uz riteņa, un par to visu man saskaitīja ieturēt no drošības naudas 180 eur. Strīdamies, bet ta arī neko nesanāca izdarīt.

Nevienām neieteiktu tur pirkt vai nomāt transportlīdzekli. Ļoti slikta firma. Brīnos ka viņiem vispār ir klienti...

D

Harold 02.03.2016

Kurš jums spieda tādus lūžņus nomāt, vai tad normālu nomas kantoru trūkst? Interesanti būtu zināt, kas tās par tik štruntīgām mašīnām, kurām viens nozaudēts sū*a kalpaks maksā 180 eur. Padalies!

D DK.Exp 03.03.2016

Te runa ir vairāk par attieksmi pret klientu. Jo te attieksmi nebija vispar! No sākumā it ka viss bija labi, jo vajadzēja uzreiz daudz mašīnu, un viņi operatīvi tos iedeva un cena bija salidzinoši pieņemama. Bet kad sākas problēmas ar tiem lamatam, naudu protams neviens neatdeva, un piedavaja nomainīt uz kadu citu lužņu, kurš arī jebkurā brīža vareja apstaties un nebraukt talāk.
Pec kā ari pats saimnieks Kaspars Bertans zvanija un teica ka esam paši vainīgi, ka laužam šos "nelaužamos tankus, kuri ir teicama stavokli" (viņa vardi)!

J JuristuBiedrība 02.03.2016

Sis uznemums ir izslavinats ar savu luznju parku un krapsanu burtiski uz katra klienta. Juridiski viniem nav kreditiestades statusa, lai pardotu auto uz nomaksu.
Saimnieks ir Kaspars Bertans. Rupjsh un loti atbaidosh tips. Dotaja bridi tiek apkopoti klienti kuri ir cietusi no si uznemuma un bertana personaa. Lai savaktu pietiekamu materialu kriminallietai vai ari ka minimums tiesai. Bet iesaistities tiesam nav ieteicams

F fototo 26.11.2016

Sazinieties ar mani, e-pasts [slēpt]@inbox.lv''.
Ir šis tas sakāms

L Lorens4 19.05.2017

Ar mani ari, [slēpt]@googlemail.com

S shallallaa 30.10.2017

Ar mani ari [slēpt]@inbox.lv

U Uzmanieties! 12.07.2017

Mums arī ļoti nepaveicās ar šo firmu KB Līzings. Pirmo reizi nolēmām īrēt, jo pašu mašīna bija servisā, tādēļ arī varbūt daudz kam nepievērsām tik lielu uzmanību. Situācija pilnīgi tāda pati. Iznomātā mašīna bija sliktā stāvoklī un tad kad tika zvanīts viņiem, viņi nepārtraukti apgalvoja, ka mašīna tika iedota labā kārtībā un tā ir jūsu vaina, ka tagad tai kaut kas nedarbojas. Salabojām mazos defektus. Mašīnu paši nomazgājām, lai vēl nepiesienas, ka tā ir netīra un mašīnu veiksmīgi nodevām. Pieņemot viņš teica, ka viss labi, paldies!
Likās, viss labi, līdz brīdim, kad ieradāmies pēc drošības naudas pēc mēneša. Tur viņš rādīja papīru, kurā jau bija sarakstītas vēl klāt dažādas lietas, kā rezultātā daļu no drošības naudas viņš neatdeva. Kad teicu, ka tad, kad parakstīju šo lapu, tur nebija visa šī pierakstītā, viņš rādīja uz manu parakstu un teica, ka esmu parakstījusi un viss. Slīpēti veči.
CILVĒKI, UZMANIETIES!

A Aleksandr Pavlov 15.10.2017

Фирма, желаю скорейшего закрытия!