KBL.LV - Krāpšana

Tehnisku problēmu dēļ uz pāris dienām paliku bez auto un meklēju auto nomas pakalpojumus. SS.lv visvairāk reklamējās uzņēmums kbl.lv kura sludinājumos no daudziem daudz maz jaunu auto sludinājumiem sameklēju VW Golf 5 par 10 eur dienā. Sazvanījos ar kompāniju, kuras ofiss lepni sēž Panorama Plaza, kas protams viesa uzticību. Atbraucot izrādījās, ka visi viņu sludinājumi ir krāpšana - pirmkārt, visi auto ir 20 gadus veci (1995-1999 gads), auto ir ārprātīgi nodzīti - saluaztiem paneļiem noņemtiem logu vēršanas rokturiem, nestrādājošiem radio, netīras. Tāda sajūta, ka visas automašīnas ir atvestas uz Lielirbes ielu 17 pa taisno no šrota... Toties cenas - pinīgs kosmoss. Uz termiņu mazāk kā nedēļa izrādās neiznomā, ķīlas naudu atgriež pēc mēneša.. Ja šajā nozarē nav tiesiska regulējuma krāpniecībai, tad vismaz publiskā telpā un sociālajos tīklos par šādiem krāpniekiem ir jāinformē. Žēl, ka šeit nevar pievienot bildes - tautai būtu ko redzēt. Nevienam neiesaku saistīties ar šo kompāniju. Krāpnieki.

J

R Rihard Borovkov 10.08.2016