www.sudzibas.lv KB Līzings pārmērīga soda nauda

KB līzings - pārmērīga soda nauda

Vai tiešām soda naudām nav nekādi griesti,sanāca nokavēt maksājumu par auto 7dienas,rezūltāts soda nauda 350eiro,pat nezinu ko iesākt tādas naudas man nav,ak jā samaksāju šomēnes laikā ikmēneša maksājumu, 19 janvārī piegdienā naudu saņēma pirmdien,un klāt 100eiro jo naudai vajadzēja būt sesdien,hm jau 450 eiro sods,atdzīstu ka pats vainīgs rēķini jāmaksā laicīgi,bet tie sodi liekas ka pa traku.

Papildināts juris circenis 24.01.2018

Varētu pagarināt maksāšanu par kādiem 3mēnešiem

Dainis 24.01.2018

Ja runa iet par Kbl.lv tad tas ir ļoti slidens kantoris, tur auto pērk tikai tie, kam normālā iestādē līzingu nedod, pēc tam šis kantoris no jums izspiedīs pēdējās sulas.

J juris circenis 24.01.2018

Aha jau spiež to sulu

Dainis 24.01.2018

Viņi no Vācijas atdzen golfu par 300-500 eur iznomā viņu kādu laiku un tad laiž tirdzniecībā ar 2x tirgus cena + līzinga procenti, ar pirmo iemaksu, kas jau sedz viņu pašizmaksu un pārējais ir tikai peļņa.

T Tong Po 24.01.2018

Lai saprastu, vai tie soda procenti ir samērīgi, uzzvani uz PTAC. Būs lietderīgāk un ātrāk, nekā pašam studēt likumdošanas normas.

Andris Sa 24.01.2018

Ir likums ka no 2014 gada līgumsods tiks noteikts, kā mantiska vai naudiska vienreizēja vērtība, kas nedrīkstēs atkārtoties, un to nedrīkstēs piemērot atkārtoti vienam un tam pašam līgumam. Šī summa drīkstēs būt pieaugoša, bet kopumā tikai 10 % apmērā no parāda pamatsummas, vai kopējo saistību apmēra.

C critical thinker 24.01.2018

diez vai piegdienas un sesdienas klients var tik smalki izprast...

J juris circenis 25.01.2018

Patiesībā grūti izprast,tavu komentāru

T Tong Po 30.01.2018

Kas tur ko neizprast. Pareizi rakstām:

pieKTdiena nevis piegdiena
sesTdiena nevis sesdiena

Tik vienkārši! Kur nu vēl elementārāk?