www.sudzibas.lv KB Līzings Krāpšana - KB Līzings

KB līzings - Krāpšana - KB Līzings

Vēlos precizēt manu iepriekšējo sūdzību (šobrīd Ptac izmeklē lietu, ir ziņots arī vid un valsts policijai, ceram uz pozitīvu iznākumu) . Ja, spītējot veselajam saprātam, tomēr nomāsiet auto no Kb līzings, pievērsiet uzmanību čekam, ko saņemsiet, kad noslēgsiet līgumu un veiksiet apmaksu. Čeku jums neizsniegs Sia Kb līzings, bet gan mistiskā Sia Huur, kas reģistrēta tajā pašā ēkā, bet citā telpā - tas ir, ir pavisam cits, ar kb līzings nesaistīts uzņēmums. Tātad jūs noslēgsiet līgumu ar vienu firmu, bet čeku jums izsniegs cita. Kad gribēsiet atgūt drošības depozītu, jums atteiks, jo nebūs pierādījumu, ka iemaksājāt to Kb līzings, un Kaspars Betāns, uzņēmums direktors, izliksies, ka par tādu Huu SIA neko nav dzirdējis.

16.07.2021

Good Intentions 16.07.2021

Paldies par informāciju. Ar slēpto kameru iesūtiet kādu un pastāv iespēja, ka iekritīs.

K kefirs420 28.07.2021

Jums pm

H Hroms 15.09.2021

Kāds progress?

L Liene Petermane 25.10.2021

Lūdzu,uzrakstiet man privāti mesengeri-Liene Petermane,visi kas cietuši. Ari esmu cietusi un šobrīd meklēju cietušos,kas apkrāpti no šīs firmas.