KB līzings - Krāpšana

2016. gada Augustā, mēnesi pēc meitiņas piedzimšanas sapratu, ka nepieciešama automašīna un dažādu apsvērumu dēļ nonācu KB līzings kantorī.
Itkā viss skaisti un ātri, ieguvu automašīnu, maksāju vienmēr laikā, līdz brīdim, kad līgavainis devās uz ārzemēm un sapratām, ka auto vairs turpināt maksāt nevaram un ir jaatgriež.
Tā arī darīju.
Janvāra sākumā ierados KB līzings Lielirbes ielā ap plkst. 16:00 / 16:30, par ko man pārmeta tur esošā sieviete, ka visi jau esot prom un darba diena ejot uz beigām, bet nu lai jau nāku, ka pieņems to automašīnu.
Pieaicināja vīrieti, kurš kopā ar manu patēvi aizgāja apskatīt automāšīnu līdzi paņemot baltu lapu uz kuras pierakstīt bojājumus, kuri jau bija auto iegādāšanās brīdī - par tiem uzreiz informējām.
Dodoties prom vēl atgriezos un pārjautāju vai man nekādu papīru neiedos, ka esmu atgriezusi auto, par ko darbiniece man atteica, ka varu uzrakstīt uz līguma, ka auto atgriezts un lai neuztraucoties, ka nekādu sankciju nebūs.

Tomēr pēc pāris dienām saņemu rēķinu par auto remonta izmaksām,. rēķins izrakstīts nākamās dienas rītā un lapa uz kuras tika rakstīti bojājumi pēkšni pataisīta par pieņemšanas nodošanas aktu, kurā minēts, ka tos bojājumus esmu radījusi es.

Vēl nianse tiem, kuri auto vēlas pirkt - pārbaudiet līgumu. Viņi krāpj visus, kā vien var!
Neejat uz šo nolādēto kantori, ja vien nevēlaties maksāt par remontiem, kuri nemaz netiek veikti un kuri nav radušies jūsu vainas dēļ.

P.s. auto nodevu labākā stāvoklī, kā iegādāju, bet šobrīd jātiesājas, lai pierādītu, ka netika radīti bojājumi.