KB līzings - Krāpšana

Paņēmu līzingā 3. Golfu. Iemaksāju drošības naudu 200 eiro. Līzinga nauda bija jāmaksā līdz mēneša 10. Datumam. Trīs reizes sanāca naudu ieskaitīt 11. Datumā. Atnāca sods 90 eiro. Sanāk, ka par vienu nokavētu maksājuma dienu ir 30 eiro sods. Labi, to samaksāju. Pēc mēneša saņemu zvanu no līzinga kompānijas. Es neesot ievērojis līguma punktu. Man vajadzēja nopirkt Kasko. Viņi piedāvāja, lai tūlīt atsūtu 130 eiro uz kaut kādu kontu, lai nav 150 eiro sods. Viņi paši nopirkšot to Kasko. Es piekritu. Atnāca rēķins. Samaksāju. Bet pēc tam automašīnai nekur neuzrādījās, ka būtu Kasko. Izkrāpa vienkārši naudu. Pēc tam radās iespēja, un nomaksāju auto pilnībā. Novembrī bija jāiet tehniskā skate. Skatē ielika vienpadsmit 2 un četrus 1. Principā "iegrābos". Viņi bija pa lēto pārkrāsojuši virsbūvi, bet auto placī nebija iespēja apskatīt auto kārtīgāk. Un vēl nedeva izmēģināt testa braucienā. Pārdevējs apzveda ap lielo ēku apkārt un viss.. Cilvēki, tas ir nopietni. Šai kompānijai neuzticieties. Ā un drošības naudu pēc auto nomaksāšanas nesaņēmu:)

12.11.2021

G Gulbenietis 13.11.2021

3 golfu ņemt līzingā ir vājprāts :D. Pietam, kā tu braucot 11 divniekus nejuti? Nu nevar būt, ka nekas negrabēja, netraucēja braukt.. Ja nekur nejuti problēmas, varbūt autiņu nobeidzi braucot pats? Mūsdienās jauni pacani un pat babuļas, kurām it kā jābūt dumjākām, sāk ar mopēdu. Iemācās noteikumus, braukt, kaut ko saremontēt. Un, tad jau ķerās pie kā nopietnāka. Bez apbižošanās, izklausās, ka tev arī jāsāk ar mopēdu..

0 0203 13.11.2021

Nu kā vispār var kaut ko pirkt pie KB līzinga ,viņi tak ir vieni no vislielākajiem krāpniekiem🤦🤦🤦
Viņu anti reklāmu laikam vel visi nezin, un uz muļķiem viņi arī dzīvo