KB līzings - Krāpšana

Ja jums šķiet, ka auto ir patīkami lēti, neiekritiet! Mans labs draugs, Indijas pilsonis, pirms diviem mēnešiem nomāja auto uz mēnesi. Pirmkārt, degvielas patēriņš bija krietni lielāks par solīto. Otrkārt, nedēļu pirms mēneša beigām viņam piezvanīja nomas darbinieks un palūdza nekavējoties aizvest auto atpakaļ, jo auto, kas viņam ir ticis iedots ir pēc avārijas (!) , ar to nedrīkstot braukt, un autonomai var nākties maksāt soda naudu. Viņš nekavējoties aizveda auto atpakaļ - to viņam solīja atdot pēc divām dienām, vietā pagaidām iedeva citu (ar citām problēmām, bet tas jau cits stāsts) . Steigā mašīnas bardačokā viņš atstāja savu līguma kopiju, bet nolēma sagaidīt mašīnu atpakaļ ar visu līgumu - ja jau pēc divām dienām atdos atpakaļ. Mašīnu neatdeva - kā izrādās, tā ar skubu tikusi pārdota. Tagad neatdod 100 eiro drošības depozītu, aizbildinoties ar to, ka klientam nav līguma kopijas (toties līgums ir viņiem, bet klientam ir par pakalpojumu saņemtais čeks) . Viens darbinieks sākumā Sola, ka depozītu atmaksās, pēc laika nākamais darbinieks tēlo nezinīti. Pats direktors zvana man ar draudiem, kad saku, ka vērsīsimies patērētāju tiesību aizsardzības biedrībā, apsaucot manu draugu par teroristu (!) . Auto ir nolaisti, sliktā stāvoklī, un viņu galvenie klienti ir ārvalstu studenti, kuru latviešu valodas nezināšanu viņi izmanto, lai viņus čakarētu (līgums ir tikai latviski, nosacījumi īsti netiek izskaidroti) . Bet čakarē arī vietējos. Izvēlieties jebkuru citu nomu, tikai ne kb līzings!

18.06.2021

и Игорёха 08.03.2021
Krapsana

Не вернули залог..сказали нужно предоставить договор (который остался у них в машине...) Документ не годится :)))) нормальные ребята! Все ниготивные комментарии соответствуют действительности!

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

L Liene Petermane 25.10.2021

Pazalusto napishite mne v mesenger- Liene Petermane. Ishu poterpevshih ot etoi firmi. Tozhe postradala i ne poluchila zalog.