www.sudzibas.lv KB Līzings Drošības nauda

KB līzings - Drošības nauda

Sveiki, noīrējām Opel corsa, lai var pārvietoties. Vienu vakaru sanāca mazs negadījums ar nomas auto. Braucot no uzpildes pumpja reversā mums no aizmugures uzbrauca mašīna. Nomas auto bija klapēts jau no vienas vietas bet mūsos iebrauca un mazu skrāpējumu sataisīja uz aizmugurējā bampera. Sataisījām saskaņojot. Pēc kādas dienas devāmies uz KBL nomas kantori. Tur no mums izspieda 150€ par apdrošināšanu un par mazo simbolisko švīku uz bampera. Nomu beidzām un bija jāgaida 30 dienas lai saņemtu atpakaļ drošības naudu kas bija 100€.
Šodien 27/11 braucam paņemt naudu bet tur pretī saka ka naudu neatgriezīs jo viņi ir kautkādu apdrošināšanas bonusu zaudējuši tāpēc viņi uz to balstoties neados drošības naudu. Vieni lieli naudas kāsēji. Neiesāku no viņiem neko nomāt lai gan čaļi sākumā izskatās tīri sakarīgi bet kad naudu jāatgriež tad gan ir kā cūkas tēviņi.

29.11.2023