KB līzings - Bojāts auto

Sveiki. Esiet ļoti uzmanīgi pērkot šeit mašinas. Auto tiek pārdoti ar defektiem.piemēram. Nopirku auto, dīleris kurš pardeva man auto sākumā teica ka auto ir ideālā stavokli. Braucot pāris mēnešus sāka parādīties daudz nopietnu vainu. Pirms pāris dienām auto nobruka un paliku uz ceļa. Servis man viņu sataisija, par nopietnu summu, jo izrādās ka auto stāvoklis bija ļoti briesmīgs. Un ka mašīnai bojājumi jau ir bijuši ļoti ilgu laiku. Zvanot uz KB Līzingu viņi saka ka tā nav viņu vaina ka pārdeva sabojātu auto. Un mašinas suma tā jau pārsniedza mašinas tirgus vērtību. Tā kā esiet uzmanīgi. Centieties neiegādāties tur auto. Ja nu vienīgais pirms pirkuma brauciet uz pašu izvēlētu servisu.

K [email protected] 31.03.2017

Mēs arī ar draugu maigi sakot esam ieberzušies ar šo firmu.
Septembrī uz trijām dienām iznomājām mašīnu, protams slikta stāvoklī, bet tajā brīdī mašīna bija vajadzīga. Aizdomīgs gan likās viens līguma punkts, ka mašīnai neesot KASKO un, ja nomas laikā ar mašīnu kaut kas notiek, izdevumi jāsedz mums. Rezultātā pēdējā dienā braucām pa Siguldas šoseju, kur tajā laikā notika remontdarbi un tādēļ bija mašīnu rindas abos virzienos. Vienā brīdī pa pretējo ielas pusi brauca smagais auto ar piekabi pilnu ar akmeņiem uz smilti - piekabe nebija nostiprināta ar pārsegu un pāri nomas mašīnai bira akmeņu un smilšu jūra, kā rezultātā auto tika bojāts. Šādi mums bija gadījies 1x, pirmais šoks. Priekšā esošā auto īpašnieks izleca no savas mašīnas, bet viņam šķiet bija paveicies. Tajā brīdī pat neiedomājāmies aprunāties ar pārējo spēkratu īpašniekiem pēc negadījuma. Pēc brīža griezām mašīnu riņķī un centāmies smagajai mašīnai sadzīt pēdas, bet nekā. Aizbraucām atpakaļ uz negadījuma vietu un izsaucām ceļu policiju - viss parastais process, nekādu rezultātu.
Aizbraucām atpakaļ uz nomu, bet protams viņiem tas neinteresē, jo līgumā ir punkts... un tagad mums ir jāsamaksā €295 (par sasitu lukturi, motora pārsega krāsošanu, par darbu + soda procenti).
Ja nesamaksāsim, draud ar tiesas darbiem.
Sodu negrasāmies maksāt, jo neesam vainīgi, bet tiesas priekšā gan būsim.
Ja kādam ir idejas - lūdzu palīdziet!

V Viņa10 26.01.2018

Vāks. Tie suņi turpina darboties un apkrāpt cilvēkus.

V Viņa10 26.01.2018

Tie suņi turpina apkrāpt cilvēkus

E Emsy 12.04.2020

Sākšu ar to, ka ES PERSONĪGI NEPIRKU AUTO NO ŠĪ KANTORA, taču es pārpirku auto no cilvēka, kurš 3 mēnešus iepriekš iegādājās auto no šī kantora.
Auto izgājis tehnisko apskati augustā, taču decembrī, kad es pārpirku auto virsbūve bija ļoti ļoti bēdīgā stāvoklī, Grīdā ļoti nekvalitatīvi metināts ielāps, otrs caurums aizlikts ciet ar līmi, riteņu arkas izpuvušas, ka pieskaroties sadalās drumstalās. bagāžnieka vākam atklājās aizšpaktelēts rūsas caurums. auto motortelpa tikusi špaktelēta, Airbag sistēmā bija iejaukšanās vadu savienojumos, ļoti nekvalitatīvi instalēta signalizācija.

Protams man rokas neaug no vietas, kur "meistaram", kas gatavoja šo auto pārdošanai, esmu visus defektus novērsis un bez problēmām braucu ikdienā ar konkrēto auto. Sataisīt šī kantora gara darbus var, taču rēķinieties ar iegūldījumiem.

Starp citu kantoris neslēpj savus auto, visiem auto uz loga, vai bagāžnieka ir pseido-sportista NIK NAK uzlīmes. Pievērsiet uzmanību.

p.s. ja kādam ir interese, ir bildes no auto ar aprakstītajiem defektiem.