www.sudzibas.lv KB Līzings Apkalpošana -10 no 10 tas nav to vērts, bojāt sev garastāvokli!!!

KB līzings - Apkalpošana -10 no 10 tas nav to vērts, bojāt sev garastāvokli!!!

Labdien!

Sākšu ar to, ka gribēju iznomāt auto no jau zināmās firmas. Atrodoties ārzemēs es atsaucos uz ss.lv ievietoto sludinājumu, ka tiek iznomāta automašīna! Noskatījām auto, un uzrakstīju vēstuli, ar pilniem saliktiem sakārtotiem teikumiem, par auto nomas noteikumiem, kas iekļauts utt. Atbildē saņēmu: Viss iekļauts.(manā vēstulē bij uzrakstīts vairāk kā 20 vārdu, un vairāk kā 4 jautājumi)
Nu labi, lai ir, varbūt darbinieks no laukiem, bet biju piesardzīgs! Dienas gāja, un es no viņiem beidzot izdzirdēju, kas ir iekļauts šajā nomas līgumā!

Sarunāju uz noteikto laiku lai auto nogādā lidosta Rīga, jāpiebilst ka viņu atbildes nācās gaidīt vairākas dienas.

Ierodoties Latvijā, jau bij vakars,- aizmirsu pateikt, ka man iedeva telefona numuru kur vērsties kad būšu ieradies, tad pēc neilga laika piegādās auto un nokārtos visas formalitātes- tātad, zvanu uz to numuru, un tur neziņā kas par auto? Pēc skaidrošanas, saprata kas un kā, bet vajadzēšot birojā aizbraukt, un tur savākt auto!

Stāstīt var gari, īsāk sakot

UZ LIDOSTU NEVIENS NEATVEDA AUTO
AIZBRAUCOT UZ BIROJU BIJ JĀGAIDA, KAD TAS PRINCIS IERADĪSIES, APM STUNDU
BEIGĀS IZRĀDĪJĀS, KA TAS AUTO KO REZERVĒJU NAV, IR CITI DĀRGĀKI, UN SLIKTĀKI.

UN TAD PAR LAIMI DRAUGS UZGĀJA SUDZIBAS.LV, UN PAZVANĪJA LAI UZMANOS

BEIGĀS PALIKU BEZ AUTO, JAUNU NEBIJU MEKLĒJIS, UN NERVUS PABOJĀJU.

KĀ KĀDI TE RAKSTĪJA, PRIEKŠNIECĪBA BIDLAS!

SARGIET SEVI! UN NEIZNOMĀJAT NO VIŅIEM!

D

db 01.06.2016

Tev ar galvu viss kārtībā? Sūdzību sapļūtīji saliktiem sakārtotiem vai saliktiem pakārtotiem teikumiem?

R Ritvars 02.06.2016

Sveiki!
Ar šo kantori bija līdzīga pieredze. tikai es laicīgi atteicos saprotot ka nekas nopietns tur nebus jo atbilde uz jautājumiem bija jagaida vairakas dienas.

Pec tam atradu (neatceros kāds ir firmas nosaukums) un visu sarunaju. Auto piegādāja lidostā ''Rīga'', Tīru un kārtīgu, par loti saprātīgam naudiņām ņemot vēra ka ņemu 2010 gada auto. iesēdos un braucu līdz ''spicei'', konstateju ka nedeg priekšā tuva viena gaisma. pazvaniju tam džekam kas man vinu atgadaja. bez problemam puisis atbrauca līdz ''spicei'', paņēma auto (kamer es dzēru kafiju kafejnīcā) aizbrauca nomainija spuldžīti. pieleja atkartoti pilnu bāku kaut bija nobraucis labi ja 500g vispar un viss bija kārtība. attieksme un serviss apbrinojams. nebiju gaidijis ka latvija tā var būt. nodosana ta pat. atbrauca lidostā panema auto un no drošības naudas noņema tikai 15 eur par auto mazgāšanu un salona tīrīšanu (jo ar auto biju braucis 12 dienas un mazgajis biu vienu vien reizi, salonu nebiju tīrijis). nevienu nevēlos reklamēt, bet ja gadījuma kādam vajag te ir tel. 28336656 (cerams ka vel viņi darbojas). Vienīgi firmas nosaukumu neatceros. Tas tāds pozitīvs piemērs.

F fototo 26.11.2016

Tā jau ikdienas prakse kbl.lv, viens.lv un pārējos Kaspara Bertāna kantoros, kas tiek nemitīgi klapēti ciet un vērti jauni vaļā! Labākais, ka neviens nav uz viņa vārda!