Kb Līzings/ Wood Finance ЫШФ - Krāpšana

Neiesaku saistīties ar šiem uzņēmumiem (ar vienu un to pašu saimnieku) , kuri atrodas lielirbes ielā 17a panorama plaza centrā un nodarbojas ar auto nomu. Sludinājumos un pa telefonu saka vienu informāciju, kad atbrauc uz ofisu, izrādās, ka jau pavisam citas cenas un pieejamas mašīnas (bija tikai viena pēc izvēles, briesmīgā stāvoklī) . Kad jau bija parakstīts līgums, kurš vairāk izskatās pēc murga, mēs uzzinājām ka mašīnai ir pavisām "sīki" vizuāli un tehniski defekti, viens no tiem - salauzts spidometrs, līdz ar to saņemam arī sodu par ātruma pārsniegšanu, to viņi gan ātri bija pārsūtījuši. Interesanti momenti līgumā ir tādi, ka ķīlas naudu atgriež tikai pēc mēneša uz vietas skaidrā naudā un tikai darba dienās laika diapazonā no 13: 00-17: 00. Ja vēlaties pārtraukt līgumu ātrāk, jums ne tikai neatgriež naudu, bet vēl jāsamaksā sods. Mūsu līgumā bija arī nekorektā informācija - norādīta pavisām cita naudas summa un cits dzinējs, dīzelis benzīna mašīnai. Kad beigās mēs atnācam pēc savas drošības naudas, to atgrieza tikai tad, kad parakstījamies, ka saņēmām to un atdevām viņiem arī savu līguma originālu ar čeku.

K