kazu salons- Bertini - kazu kleita

Man tik loti negribeejaas suudzeeties, superiiga apkalposana salona,- nopirku kazu kleitu, atbraucu majas laimiiga, dabuju taadu, kaa gribeeju, bet..., peec kaada laika izdomaaju uzmeeriit maajaas, peeksni,- mezgiinees- caurumi..., soks, panika... zvans suveejai,- atbrauca vina pie manis, paskatiijaas kleitu, un nevareeja beigt briiniities, mezgiines liimeetas, kleita sasuuta loti sliktaa kvalitaatee, vina manaa prieksaa mazliet pastiepa kleitas vili, un taa bij pusu..., kleitas iekspuse vienos diegos, viiles sasuutas skiibi, mezgiines caurumi jo tas limetas, slikti salimetas...nesaprotu, kaa es pasaa salonaa to neredzeeju, laikam paaraak lielaa eiforijaa biju... suveeja kleitu paartaisiis, izglaabs mani, bet kaa vina teica: " Saprastu ja kleita buutu pirkta kaadaa lauku tirguu, nevis zoliidaa Riigas salonaa". skumji..:(

I