Kāzu salons "Amelija" - līgavas kleita

Nākamās līgavas! Esiet uzmanīgas, izvēloties salonu, kurā šūsiet sev kleitu! Salona "Amelija" mājas lapā redzami brīnišķīgi kleitu modeļi. Taču pēc šā salona šuvēju darba kleitu nav iespējams uzvilkt viena iemesla dēļ- baltā līgavas kleita ir netīra. Protams, kam negadās- varbūt šuvējai nebija iespējas nomazgāt rokas pirms darba, taču no salona puses gribētos sagaidīt atvainošanos un savas kļūdas labojumu- ķīmisko tīrītavu. Mūsu gadījumā līgava pati nesa kleitu tīrīt, lai savā kāzu dienā izskatītos un justos labi.
Šāds salons nav pelnījis ne labu slavu, ne apbrīnu par fotogrāfijās redzamajiem kleitu modeļiem.

I Inesesss 22.11.2012

Ja runa ir par kāzu salonu Amelia, kas atrodas uz Avotu ielas, www, amelia.lv, tad es nemaz nebrīnos par šādu attieksmi pret klientu. Es arī biju pie viņiem pierakstījusies uz kleitas laikošanu, speciāli ar draudzenēm izbrivējām laiku un tikai veltigi nogaidījāmies pie salona. Salons bija slēgts un uz telefona zvaniem arī neviens neatbildēja. Tagad liekas labi, ka netikām iekšā - pretēji varētu sanākt kā Silvukam.

A abolupirags 07.09.2017

Diemžēl arī vīlos šajā salonā. Lai arī salons ir pilns ar brīnišķīgiem, neatkārtojamiem un atšķirīgiem kleitu modeļiem, kleitas pielabošana ievilkās vairāk kā četras reizes. Darbs sasteigts, nerūpīga attieksme, nošuves nekvalitatīvas. Daudzu mērīšanas reižu dēļ, arī kleita jau bija kļuvusi netīra. Diemžēl nevaru ieteikt šo salonu. Cena neatbilst saņemtajam produktam un attieksmei pret darbu.

M Migla105 03.12.2017

Looti neprofesionaala apkalposhana, nekad uz sho salonu neieshu un citiem neieteikshu! Taada sajuuta, ka tu neko nesaproti un pasarg dievs ar netiraam rokaam pieskarsies kleitaam uz ko sanemsi asu komentaaru! Veelme klientei paliidzeet un kko ieteikt 0!

N Nekadnē 21.10.2018

Drausmīgs salons, neprofesionālas šuvējas, kas sauc sevi par dizainerēm! To murgu ko vinji uzšuva nebija iespējams vilkt, kleita greiza, netīra...
Kleitu solīja uzšūt 2 mēnešus pirms kāzām, gatava bija 2 nedēljas pirms kāzām, rezultāts pilnīgi neapmierināja, uzstāju uz naudas atgriešanu. Draudēja ar to ka salonam būšot maksātnespēja un naudu atpakalj nedabūšu! Beigās atgrieza 300 eur no 400, 100 ieturēja jo esot iztērēts audums kleitai. To lupatu gan pieprasīja atpakalj...