www.sudzibas.lv kāzu saloni iznomā,bet beigās nesaņem

kāzu saloni - iznomā,bet beigās nesaņem

Nevienam neiesaku kāzu salonu Lilita.
Iznomājām vīram uzvalku kāzām un visu summu maksājām uzreiz, taču, kad atnācām dienu pirms kāzām pakaļ, mums paziņo, ka vestes, ko izvēlējāmaies pie uzvalka, nav un nebūs.Teica, ka tā veste ir sabojāta, jo tika dota citam uz īri!
Biju šokā, ka var dot vēl kādam uz īri mantu, par kuru jau ir samaksāts.Sāku prasīt pārdevējai - ja es būtu ņēmusi pie jums kāzu kleitu un atnāktu dienu pirms kāzām un viņa būtu sabojāta, jūs man arī pateiktu, ka kleitas nav?!Uz ko pārdevēja atbildēja - jā, tāda iespēja ir!
Naudu atpakaļ neatdod un piespiedu kārtā jāizvēlās no tā, kas ir uz vietas veikalā, pat ja ir divus, trīs izmērus par lielu!
Ja nevēlaties sabojāt sev svētkus un pasaudzēt savus nervus, tad noteikti neiesaku šo kāzu salonu - LILITA!!!