www.sudzibas.lv kāzu foto nekvalitatīvs darbs

kāzu foto - nekvalitatīvs darbs

Nolēmām uz kāzām paaicināt fotogrāfu no web lapa www.kiparis. lv, nju tad rezultāts sekojošs...foto kopskaits 1798, no kurām izdzēšot visādus foto gružus labi, ka 500 foto "normālas" paliek... Runa bija par 50 bildēm kā no pasakas, viņas repertuārā tas darās tā...paņemam 25 bildes uztaisām, pēc tam visām 25 bildēm uzliekam funkciju melnbalts, un reeee, Jums sanak 50 bildes, 25 krasainas, 25 melnbaltas :D
Īsi sakot, neieaku šo meitene kā kāzu fotogrāfu, tiek fotografēts uz kvantumu nevis kvalitāti, sejām nav asuma, bildēs pārlieku daudz baltās gaismas...bedigi, kāzas vienu reizi dzīvē bet vēl šitā izčakarē...

K Kira 08.10.2011

Kas tieši Jumsim neapmierināja - kvalitāte vai kvantitāte?

T Točno 08.10.2011

Skopais maksā divreiz!Normāli cilvēki parasti sarunā vairākus fotogrāfus (divus), jo ja vienu notikumu fotografē no dažādiem skatupunktiem, var izvēlēties labāko.

M maliwka 08.10.2011

N E K V A L I T A T Ī V S DARBS, xm interesanti paraadied man cilveku, kurw NORMALS cilveks uz kazaam aizcina divus, tris fotografus:D absurds, tad var but ariii var tris, 4etrus operatorus uzaicinat...katram tak savadak sanaks...Te iet runa par cilveka reputaciju un gibes pec tada vinju ka fotografu vai nea.

T ToMaliwka 08.10.2011

Laikam tu savā kāzu naktī esi tā pietempusies, ka šī meitene-fotogrāfe būs pārgulējusi ar tavu jauno vīru!Citas vainas tur nevarētu būt!

S Sunis 08.10.2011

Nu neuztraucies, gan jau drīz izšķirsies un tad varēsi no jauna precēties, vai ne?

M maliwka 08.10.2011

jep, un velreiz vinju uzaicinat;D

T ToMaliwka 08.10.2011

Ja pietempsies tāpat kā šoreiz, pirmās nakts tiesības ar jauno vīru viņai garantētas!Tā jau laikam ir tā pasaka, ko tu pieminēji savā sūdzībā.

M maliwka 08.10.2011

Jutu lidzi, bet uz tadu damu reti kurw paskatisies...ja tikai alkohola rebumaaa;D

T ToMaliwka 08.10.2011

Uz sejas var uzklāt modes žurnālu, lai tik apakša nebūtu pārāk izļurkāta.

M maliwka 09.10.2011

o, modes zurnalu vinjai daudz, ta ka var drowi...

T ToMaliwka 09.10.2011

Nav ko vilkt garumā, riktē jaunas kāzas!Kas tas tev par transseksuāļu sazināšanās veidu, kurā tu izpaudies?