www.sudzibas.lv Kautkaads fonds Krapniecisks Financials fonds

Kautkaads fonds - Krapniecisks Financials fonds

Sveiki gribu pavēstīts par neuzticamu kantori kurai nodevu %500 priekš peļans virs 300% gadā!
Cik sapratu kantorim ir vairāki cilvēki pa visu pasauli. Runājot Norvēgijski, draugs runāja ar kautkādu meiteni krieviski un es runāju ar cilvēku kurš dēvēja sevi par founder un kurš ar mani runāja īstajā latviešu valodā. No Norvēgijas.
Tādad iedevu viņiem jau kādus mēnešus 3 atpakaļ 500 euro. Bet tagad paradījās web saite, kā pamānīju tā gribēju brīdināt! Turietes

Papildināts punkjisrunkjis 24.01.2023

Papildināts punkjisrunkjis 26.01.2023

rekur ir tas fonds forumaa. es tieshi tur un nodevu savu naudu pagajushajaa gadaa

M Mixx 24.01.2023

Sausmas, tā taču krāpšanas piramīda, ziņojiet policijai

P punkjisrunkjis 24.01.2023

ja savu naudu nedabuushu atpakalj peec 9 meeneshiem obligaati buus jaazinjo!

R RunčaĶepa 24.01.2023

Labāk pēc 9 gadiem. Tad točna zinās.))

P punkjisrunkjis 25.01.2023

nu taada bija noruna, es iedevu naudu uz vissu gadu nopirku kautkaadus veerstpapiirus. Nee es varu aiziet pie taa Edgara un parunaat , bet ne tachu purnu sist. Nu saprotiet man bija paraadiiti kontu izraksti un konti , dziivajaa ieejot nu pat interneta bankaa un pasataastiits, rekur tas: par to paarskaitijum: tas ir parskaitijums: nvestors peec numura 34 , kautkur 5000 ieskatija.. Investors 55;65;73;88;99;105 Nu un taa taalaaak.

R RunčaĶepa 24.01.2023

Pat piedāvājums uz 100% izskatās krāpniecību. Točna var pateikt, ka autors nav mamuts.
Ziņojiet policijai, bet nevienu neatradīs.

S Suitfree 25.01.2023

uz ko ceram? iedevu naudu nezinu kam nezinu kur. Un gaidi miljonu.. ta diemzel nebus un 99% dabusi nulli

P punkjisrunkjis 25.01.2023