Kaušļi konduktori - dabūju pa purnu

Vispār šodien braucu mājās no vakarskolas un saskāros ar nelaipnu konduktori. Tā konduktore man uzkasijās kā mēs sakām ne par tēmu un tad viņa mani sāka purināt . Es knapi tā jau turējos kājās, jo kopā ar klasesbiedriem bijām padzert aliņu. Nu karoče beigās vārc pa vārdam un dabūju pa purnu. Uzrakstoiet man ja kādam ir šitāda šaise bijusi.

L lucija 14.05.2010

Goša tu esi lohs, vai kā? Tu savam bazaram kādreiz seko? Vai jau saprātu ar klasesbiedriem esi nodzēris? Kurā klasē tad dēliņ mācies?

S Sig. 14.05.2010

Stulbs, izdomāts pastāstiņš ar ļoti "izcilu" valodu, pie kuras pamatīgi piedomāts. Sviests..

K ktjhjhsfgrjmkrtytgfr 17.05.2010

nu man nav bijis kad sak kratiit. Es parasti miermiligi piekritu izkapt no transporta, ir ancies arii samaksaat. Bet nu tas nav smuki ka vinja tev pa purnu...galigi nav smuki

J joe 12.07.2010

ja ne par ko ta mauke piepisas tad vinjai noteikt smird dirsa, garaneeju pats zinu ja vinja sit tad nekautrejies sist preti tev ir tadas pawas tiesibas tikai nesit ar kulaku bet atvertu plaukstu, cik tev gadu? un alu dzer tikai tie kuriem smird dirsa!!!