LV RU
www.sudzibas.lv Kauguru poliklīnika Pieņemšana pie ģimenes ārsta

Kauguru poliklīnika - Pieņemšana pie ģimenes ārsta

Pagājušā mēneša 20-tajos datumos (februārī) vēlējos pierakstīties pie ģimenes ārsta. Jā, pierakstījos tikai uz 26. martu. Kad pieņemšanas dienā ierados poliklīnikā un aizgāju līdz ārsta kabinetam, secināju, ka kaut kas nav īsti kārtībās. Ierastās garās cilvēku rindas vietā, gaitenis bija tukš. Kad griezos reģistratūrā ar jautājumu, kur pieņem mana daktere (poliklīnikā pēdējos mēnešis rit remonts, kā dēļ mainīti kabineti), man pateica, ka viņa esot pieņēmusi pacientus no rīta. Bet kad jautāju kā ar manu pierakstu - man pavēsta vai nu gaidiet vēl mēnesi vai ejiet akūtajā stundā, kas ir pa dienas vidu (strādājošajiem to ir pagrūti izdarīt). Biju šokā, ka mēnesi gaidu rindā + esu spiesta kavēt darbu, kā rezultātā neko negūstu. Vai tiešām pacientus kas gaida tik ilgi pieņemšanu nevar painformēt par pieņemšanas laiku izmaiņām? Vai tiešām pacientu veselība ir nekam nederīga un nesvarīga?

M

Vairāk sūdzības par Kauguru poliklīnika

Komentāri (6)

J Julianna 16.04.2008

kauguru poliklnikā - ir absolūts bardaks.. recepciju nevar sazvanīt, kad sazvanīsi, tad rupji atbild uz jautājumiem vai runā kaut-ko naedekvātu, ne pa tēmu ko gribu uzzināt.. ar to pierakstīšanos pie ārtsa - vispār tikaj un vienīga nervu tērēšana.. viss ir aizņemts, jāpierakstās pirms mēneša, ārsti, kaut ne visi, ir neempatiski, vienaldzīgi.. ne vienu reizi kļūdījas savā diagnozē.. Pati bejgusi medic. kolledžu un zinu visus nianses šajā darbā.. šitie ārsti - nav speciālisti, kaut uz rokam ir tas papīritis..

L Lola 23.10.2008

poliklīnika varbūt nav no tām labākajām, taču tas nenozīmē ka slikta. jebkurā latvijas iestādē ir savs bardaks. varbūt jums vajadzētu padomāt par savu attieksmi un tad gaidīt to no citiem! garās rindas tas ir traki, bet vienmēr var sazvanīt savu ārstu un sarunāt pieņemšanu ja ir kautkas neatliekams, un tas ir tavās interesēs tikt pie ārsta, tad tev arī vajag biežāk interesēties par darba laikiem, pietam tu zināji ka poliklīnikā notiek remonts. Reģistrātora darbs ir pierakstīt pacientu nevis apzvanīt visus un informēt par darba laika maiņu!

M mimoza 28.10.2008

Tas ka bardaks ir, piekrītu!
Bet bardaks poliklīnikā ir nevis dēļ garajām rindām, bet personāla attieksmes dēļ. Ja izdodas reģistratūru sazvanīt, un ir vēlme pierakstīties pie ārsta, tad tik atbild gaidiet- un turpina apkalpot cilvēkus, kas ir poliklīnikā uz vietas, un tas reizēm par 5 !!! minūtes. Ja jau es zvanu, tad nevaru atnākt un man gaidot aug telefona rēķins, līdz ar to cilvēcīgāk būtu atbildēt zvanītājam un tad tam, kas uz vietas, vai arī tad neveikt telefonisku pierakstīšanu pie ārstiem vispār. Jā, un ar laipnu attieksmi šī poliklīnika tiešām neizceļas. Neeju tur bieži bet jau gadus trīs un man katru reizi paziņo, ka man nav kartiņas, neesmu sistēmā un ne reizi droši vien neesmu bijusi un man vispār neesot ģimenes ārsta Kauguros! Un man šķiet, ka tas ir bardaks, nevis mana attieksme!!!

S Svetlana 23.12.2008

Apkalpošna ir tāda, kānegribaz nemz tur griezties. dažas reizes man tika vai nu teikts, ka ar manu veseliības stāvokli viss ir kārtībā, vai noteikta nepareiza diagnoze... pašai nākas domāt un nolēmt, pie kura specialista lūgt nosūtījumu. un pēc tam ĻOTI ilgi to gaidīt, jo "dakterej nav naudas", lai to dotu.
slimības lapu var no manas "ģimenes arstes" dabūt tika tad, ja esmu ar "augstu temperaturu" - tas ir vinīgā diagnoze. pat ja cilvēks nevar strādāt (piiemēram regulara vemšana i stipras sāpes) - viņa nosūta viņu uz asins analīzi, uz vedera dobuma ultrasonografiju, domājot, ka viņš ir spējīgs gan tur ierasties, gan strādāt - visu vinlaikus ar savu slimību...

K Karlis 01.06.2009

Nesen vel tur stradaja ljoti labs gimenes arsts - Ugis Berzinskis, mani vinja iemanjas, attieksme un vispar darbs pilnigi apmierinaja...Zinoshs, prasmigs un sakarigs cilveks.Diemzhel, vins (nezinu kadelj) aizeja no shis poliklinikas...Varbut kads varetu pateikt, kur vins tagad strada?Es jau ta esmu pieradis, ka gribetu turpinat arsteties pie vinja.Gaidishu atbildi!

X XXX 08.11.2010

Apkalpošna ir tāda, kā negribaz nemz tur griezties.Zvanu wodien uz kauguru polikliniku laj uzzinat ka strada gimenes arsts, neviens necel klausuli, zvaniju no 10 lidz pus 12 no rita( poliklinika sak stradat no pulks 9) pec reizes 10 tas pacela klausuli un nolika uz galdas, un neviens ar mani neruna, dzirdams tikaj ka kautkur talu kads runa, pectam visu laiku ajznemts, lajkam klausili nolika galda laj neviens nemajsa, pec kadu lajku sazvaniju un pajautaju kapec ta dara ka 2 stundas nevaru uzinak ko man vajag, adbildeja ka wodien ir pirmdiena un dauz darba, un nau lajka runat pa telefonu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes