www.sudzibas.lv Katsiaryna Rimaido Pavirša attieksme pret pacientiem

Katsiaryna Rimaido - Pavirša attieksme pret pacientiem

Labdien, vēlos pabrīdināt par ginekologu Katsiaryna Rimaido, netērējiet savu laiku, ja vēlaties, no ārsta puses korektu, nesteidzīgu, ieinteresētu, cieņpilnu un pieraksta laikā notiekošu vizīti, iesaku izvēlēties citu ginekologu, apmeklēju šo ārsti pirmo un noteikti arī pēdējo reizi. Ārstes attieksme ļoti lecīga, kopumā briesmīga, pati pieņemšana noritēja, pavirši, ļoti sasteigti, un ginekoloģisko analīžu paņemšana tika veikta visnotaļ sāpīgi. Pieņemšanai bija jāsākas plkst.15.30, ārste uz pieņemšanu ierādās vien plkst.18.00, pat nepaziņojot Poliklīnikas Reģistratūrā, ka kavēs, neparedzētu vai kādu citu iemeslu dēļ, ierodoties paziņoja, ka esot bijuši sastrēgumi, taču aprunājoties ar citiem pacientiem, izrādījās, ka ārste kavē regulāri, tā ir ārstes ierasta prakse un darba stils, attieksme "Jums jau vajag ārsta vizīti" , kā arī jau tikām pabrīdināti, ka labāk ārstei neizteikt pretenzijas par kavēšanu, jo pretējā gadījumā no ārsta puses dzirdēšot ciniskas piezīmes un pati ārsta pieņemšanas vizīte noritēšot visnotaļ saspringtā gaisotnē. Patiešām skumīgi. Ieteiktu Veselības centra Poliklīnika Jugla vadībai apsvērt, vai šāda ārsta attieksme un darba stils neietekmē Veselības centra reputāciju un koptēlu.Paldies.