Katrīna Laučka - Krāpšana

Katrīna Laučka (var slēpties arī zem cita profila) ir krāpniece. Samaksājām viņai par ergo somu,zvanījām uz omniva, bet tā nemaz nav izsūtīta kaut gan Katrīna turpina apgalvot pretējo,saka ka paciņa esot izsūtīta, bet naudu varot pārskaitīt atpakaļ un kad saņemu preci, lai skaitot atkal viņai naudu.Naudu it kā atskaitīja atpakaļ, bet maksājuma uzdevumu nav atsūtījusi un ir apkrāpusi jau daudus cilvēkus šādi. Esot pat pa Bez Tabu rādīta.

Bomboklak 21.05.2018

Cilvēki mīļie, nu cik ilgi Jūs vēl uzķersities uz visiem šitiem?
Varbūt sākt skolā, kā obligāto mācību priekšmetu?

V vienpadsmitdivpadsmit 22.05.2018

Neuzķeraties uz šīs personas Katrīna Laučka Dombrovska. Krāpniecība ir viņas bizness, visa Bauska par šo zaglīgo krāpnieci zina. Palasiet facebook "pērk-pārdod" krāpnieku sarakstus, viņa ir apkrāpusi vismaz 20 cilvēkus un bezkaunīgi to turpina darīt.
Dodieties uz policiju - nežēlojiet laiku, rakstiet iesniegumus.

L Laine 14.09.2018

izskatās, ka šai meitenei ir arī problēmas ar naudu. bija jāgaida 2 nedēļas ik dienu atgādinot, bet par nosūtīto paciņu naudu saņēmu. Ar šo meiteni vienmēr tikai ar priekšapmaksu, ja sūtat kaut ko jūs un tikai ar pēcapmaksu, ja sūta kaut ko viņa.

P Pachux 02.10.2018

Sveiki! Es arī tikko tiku apkrāpta no šīs meitenes! Par ergosomu samaksāju, bet caur Omnivu tā arī nekas neatnāca :(

Katrīna Laučka

P Pachux 02.10.2018

Tikko tiku apkrāpta, Katrīna Laučka ir krāpniece, facebook it kā pārdod ergosomu, sūta caur Omnivu, naudu samaksāju, bet soma neatnāca. Gari un plaši sarakstās, nemitīgi attaisnojas. Cirks.

P Pachux 07.10.2018

Naudu dabūju pēc pusotras nedēļas, draudot ar policiju un iegūto informāciju par viņu!