www.sudzibas.lv Kate Skaistumkopšana Krāpšana, slikts serviss

Kate Skaistumkopšana - Krāpšana, slikts serviss

Vēlos brīdināt kārtīgi apsvert domu vērsties pēc pakalpojumiem pie kate skaistumkopšana, kas meklē modeles uz mezoterapiju ar lipoļītiķiem. Solot jūtamus rezultātus jau pēc pirmās procedūras.
Samaksu itká nem tikai par materiāliem. Viena procedūra ir 30 (sejas zona) 60 jebkura cita ķermeņa zona.
Atnākot, neko īsti nepastāsta, tikai kai viss būs super, nu ok, paļaujos.
Kaut ko sašpricē, nestāsta ko, no kuries un kā, uzticību neievieš.
Protams, 2 nedēļas pēc procedūras paiet, nekāda rezultāta jūtama, manāma nav, ne centimetros, ne svarā. Rakstu, atbilde, ka lai būtu kāds rezultāts jārēķinās ar daudz vairākām reizēm. Rēķinām minumums 5 reizes *60 (es runāju par citu ķerm. Zonu, jo pēc tiem zilumiem kas bija, seju aiztikt negribētos un paļauties uz izciliem rezultātiem) , un tas ir minimums. Tā ir cilvēku maldināšana, tad nav jāstāsta pasakas, ka rezultāts būs pēc pirmās reizes, es saprotu, ka tās minimālās Cenas vilina potenciālos klientus, bet tā arī jāsaka, ka jāpērk abonements (uz kuru arī atlaide nav) jārēķinās ar pavisam citām summām. Un garantiju kā teica, nekādu.

E

I Ilze_Saule 13.11.2020

Piekrītu! Galīgi neprofesionāli. Nerunājot jau par rētām, kas paliek pēc procedūras vairākus mēnešus.