www.sudzibas.lv Kaspars Znots Negodīgi īrnieki

Kaspars Znots - Negodīgi īrnieki

Uzmanieties! Kaspars Znots negodīgs īrnieks Limbažos, dzīvo kādu laiku dzīvoklī un tad bez īpašnieka atļaujas izīrē dzīvokli citiem, solot ka maksās, bet nemaksā ne viņš, ne arī tie kurus viņš bija ielaidis dzīvoklī. Dzīvoja kādu bridi sakot ka nav naudiņas un solot ka vēlāk samaksās, bet pazuda atstājot aiz sevis pilnu dzīvokli ar atkritumiem.

K Kaulainā 15.05.2011

Tas taču ir labi.Vieglas peļņas tīkotājius sagaida bēdīgs liktenis. Tagad tev nāksies atbildēyt par nelikumīgu uzņēmējdarbību, un maksāt valstij nodokli. Vari pat atvadīties no sava iemīļotā dzīvokļa.Tie laiki ir beigušies, kad visi tik šmaucās, un nodokļus nemaksšja.

K kaulainai 16.05.2011

a moz ka tev, dirsa, saakt nodokli maksaat?slimi esat palikusi to nodoklu deel, badmiras un skaugi plikie:)
a kaadi laiki sakaas???jus, irnieki, ar plikaam pakalaam uz ielaam viens uz otra guleesiet, tadi gan laiki jums pienaaks:)))

K Kaulainā 16.05.2011

Drīz visi tukšie dzīvokļi būs jāuzdāvina valstij bez atlīdzības, lai segtu aizņemtos miljardus, tāpat arī visi bankas konti tiks nacionalizēti.Drīz tie, kuri ir raduši ēst restorānos, to darīs, par nodotajām pudelēm savāktos santīmus tērējot ar bomžiem patiltēs.