AtrisinātaKaspars Sūna mēbeļu izgatavošana un uzstādīšana - Nekvalitatīva mēbeļu uzstādīšana

Pagājušā gada nogalē pie vīra paziņas Kaspara Sūnas privāti pasūtījām koridora iekārtas un datora stūra izgatavošanu, papildus lūdzām, lai izgatavo un uzstāda arī pie sienas liekamus plauktus bērnistabā. Kad mēbeles tika izgatavotas un uzstādītas tika konststēts, ka darbs nav pabeigts līdz galam, jo dažiem plauktiem trūka apmales kā arī viss uzstādīšanas darbs ilga perjodiski pa nakti un vakaros kādas trīs nedēlas. Gala rezultātā aptuveni vēl pēc divām nedēlām sašķiebās viens no plauktiem, mums tika pārmests, ka esam par daudz nokrāvuši tos, lai arī sākotnēji teicām, ka plaukts funkcionēs kā grāmatplaukts, tāpēc tam būs liela noslodze. Vēl pēc kāda mēneša naktī nokritabērnistābā plaukts (stiprināts pie betona sienas), paldiesdievam, ka nokrita tas plaukts, kas bija pretī bērna gultai nevis virs tās. Mums tika pārmests, ka ir pašķidra betona siena, lai arī otrā istabā pie tās pašas sienas jau divus gadus stāv citu meisteru uzlikts plaukts bez problēmām.
Iesaku jums neizmantot Kaspara Sūnas privātos pakalpojumus mēbeļu izgatavošanā un uzstādīšanā, jo viņš neievēro ne laika grafiku, ne darba kvalitāti, pietam, pēc tam arī nedod garantiju un nenes atbildību par padarīto darbu.

Gunita Čepanone un Gatis Kasparinskis

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gunita 13.08.2018

ir iestājies noilgums

G

Z Zane 15.02.2011

Absolūti nepiekrītu rakstītajam. Arī man un vīram Kaspars izgatavoja mēbeles un varu teikt tikai to labāko. Ar ļoti lielu atbildību un precizitāti. Varu vien teikt, ka varbūt pirms meklēt vainu citā, meklēt varbūt to sevī?

K kirils 15.02.2011

tagad noteikti ražotāji redzēs, kad pret šiem klientiem jānodrošinās ar lielāku peļņu, lai pietiktu biežākiem apciemojumiem.

P.s diez kapec tad nepasutija pie iepriekseja meistara, kas loti labi pielika skapiti

p.s.s mēdz būt daažādi gadījumi (nekvalitativi dibeli, betonu sienas sastāvs-loti ir atšķirigs, neatbilstos skruvju garums, utt), tapēc nevaig uzreiz nomelnot kadu, jo rit kaut vai joka pec kads ar tevi izrikosies tapat... ietaupiji, tad peliec ari savu rocinu savā labklajiba

bet kopuma gadas ari ta- bet neatbalstu nevienu saja situacija

V vita 15.02.2011

Meistars atbild arī par uzstādīšanu.Tai skaitā viņš ir atbildīgs par to, lai būtu kvalitatīvi dībeļi, atbilstošs skrūvju garums.Tādi attaisnojumi nav pieņemami.Ja pie tās sienas viens plaukts ir uzstādīts un turas, tad attaisnošanās par sienas kvalitāti nederēs.Nu nepatīk jums, ka klients prasa kvalitatīvu darbu par savu naudu.Varbūt tad strādāt nevajag.Un neviens tad neapgrūtinās.Šobrīd ir standarta situācija-nav labu meistaru.Latvijā, acīm redzot ir palikuši tie, kas citur pasaulē maizi nopelnīt nevar.Negribu nevienu apvainot, bet regulāri nākas saskarties ar nekvalitatīvu darbu.

L LMFAO 17.02.2011

Haljavchiks!! vins starpcitu tika atlaists no Jelgavas Mebelem, spriediet pashi kapec.

pievienojos, un neiesaku tiesham!!!