www.sudzibas.lv Kaspars Samuss uzmanību-krāpnieki

Kaspars Samuss - uzmanību-krāpnieki

Kaspars Samuss un viņa "biznesa" partneris Rihards, ir izcēlušies ar ļoti labu naudas izkrāpšanas veidu, kur tiek piedāvāts kopējs bizness ar ievērojamu peļņu. Tiek izmantoti ļoti efektīgi un visai ticami pasākumi, kur viss ir līdz pēdējam "noslīpēts", kā apkrāpt jaunos uzticību ieguvušos "biznesa" partnerus. Esiet uzmanīgi ar šiem neģēļiem !!! Nav skaidrs, ko šādi (ar ģimenēm ) "cilvēki" domā!!!

E

P popoo 03.11.2009

Būs Lohi- būs kaspari samusi.

protams- es cilvēks no malas tagad baigi gudrs mācītājs.

Bet tomēr- nākošajai reizei.

Cik % var nopelnīt depozītā Nu no 3-6% plus mīnus.
Cik var nopelnīt akcijās, fondos, investīcijās. Nu pasaulē līdz kādiem 14% varētu aizvilgt ilgā laika periodā.
Cik Tev kaspars samus piedāvāja, ja uzķēries. Ja vairāk par 14%- tad tas pasaulē nav iespējams un viņi dirš. Vienkārša matemātika.

E [email protected] 01.01.2011

normals dzeks neko sliktu nevaru teikt pa vinu.

A Armands Petrovs 17.09.2021

Kaspars Samuss 051264-12741 acīmredzami par savu dzīves nodarbi izvēlējies krāpšanos kā darbu. jo arī 2021.gadā nekas nav mainījies, ja nu vienīgi biznesa partneri, tagad ir Normunds Puriņš 150492-12779. Ja kādam ir pēdējo laiku informācija par šo kungu darbību, lūdzu pierakstie šeit klāt, jo ļoti iespējams ka šie kungi beidzot būs noliekami tur kur tiem jābūt, un pat iespējams kaut ko varētu atgūt no zaudētā.