Kaspars Rībens, remonta pakalpojumi, tālr. 22366434 - krāpnieks

Lai veiktu remontu vienā no dzīvokļa istabām, tika sarunāts iekšdarbu meistars Kaspara Rībens no Rīgas, tālr. 22366434, par kuru uzzinājām no paziņām. Remonts tika veikts pensionāres dzīvoklī, kura dzīvo viena pati. Kaspars prot skaisti runāt, prasīt avansiņus un zagt materiālus. Problēmas sākās brīdī, kad tika konstatēti pazuduši instrumenti no saimnieces mājām un arī nekvalitatīvi uzklātā grīda. Kaspars solījās visu izlabot par savu naudu, jo atzina kļūdu, tomēr uz to brīdi saimniece pēc Kaspara lūgumu un viņa bēdu stāstiem jau bija veikusi pilnu priekšapmaksu par visiem darbiem, kas vēl bija priekšā. Un tad arī Kaspars pazuda, ar naudu, instrumentiem, materiāliem un nepabeigtu remontu. Visi mēģinājumi viņu sazvanīt beidzas ar to, ka viņš nobloķē numurus, no kuriem viņam zvanām. Iesakām uzmanīties no šī krāpnieka.