www.sudzibas.lv Kaspars Māmuļnieks Bojātas rezerves daļas

Kaspars Māmuļnieks - Bojātas rezerves daļas

Kaspars māmuļnieks veic krāpnieciskus darījumus ar auto rezerves daļām. Konkrētajā gadījumā tika pārdots bojāts automašīnas dzinējs, par kuru defektu pārdevējs noteikti zināja, jo bija slaļa klaudzēšana, bet tika uzdodots to par kvalitatīvu no braucošas mašīnas, izņemtu no angļu audi a8 "bez problēmām". Problēmas bija pamatīgas - dzinējs klabēja un bija vajadzīgs nopietns tā remonts, tai skaitā ķēdes spriegotāju maiņa, dzinēja galvas noņemšana utt. , kas sadārdzināja remontu par vairāk kā 500 eur. Sākumā māmuļnieka kolēģis - invalīds, kas izvieto sludinājumus ss.lv ar kontakta tālruni 29405699 solīja kompensēt vismaz 200 eur, tad atlika nedēļu no nedēļas līdz beidzot atsūtīja ziņu, ka neko nekompensēs. Vārdu netur. Tādi mums vīri latvijā nodarbojas ar biznesu. Iesaku neielaisties nekādos darījumos ar šīm personām.

K