www.sudzibas.lv KASPARS KARASEVS Neizīrējiet viņam dzīvokli

KASPARS KARASEVS - Neizīrējiet viņam dzīvokli

Iespējams, ka tagad Rīgā steidzami meklē dzīvokli īrei Kaspars Karasevs (1984). Dažus mēnešus atpakaļ izīrējām viņam dzīvoklī, Kaspars stāstot ka iepriekšējais saimnieks ne par ko dzen viņu ārā, ka pats esot celtnieks un ar darbu problēmu nav. Ar pirmo iemaksu un maksu par otro mēnesi viss bija kārtībā, bet pēc tām maksāja mazāk, nekā vajag, beidzās ar to, ka nemaksāja nemaz. Izdomāja žēlīgus attaisnojumus, ka vispirms pazaudēja darbu, tad darba devējs viņu piekrāpis, tad viņš it kā nokļuva slimnīcā utt. Mēdz neatbilst uz zvaniem, pārnest iepriekš norunātas tikšanas, apsolīt, ka samaksās vēlāk, bet pēc tām izdomā citus melus... Zvanot gandrīz katru dienu izdevās dabūt no viņa nedaudz no parāda, bet pēc ultimāta atdod visu parādu par 3 mēnešiem un doties prom, apsolīja naudu un norunāja tikšanas vietu un laiku. Uz tikšanos neierādās, izslēdza telefonu, kad atbraucām uz dzīvokli tas bija tukšs, viņš bija pazudis kopā ar dzīvokļa atslēgām... Esiet vērīgi un NEIESAISTĀTIES AR KASPARU KARASEVU NEKĀDĀS DARĪŠANĀS!!!