Kaspars Eglītis - Krāpnieks

Tautai IR jāzin savi varoņi! Kaspars Eglītis no Jelgavas puses. Mēbeļu galdnieks pie kura pasūtot mēbeles, nekad viņas nedabūsiet. Uz priekšapmaksas saņemšanu gan viņš ir ļoti čakls. Vēlāk seko tūkstošiem pasakas un stulbi attaisnojumi. Krāpnieks. Ir jau zināms, ka neesam vienīgie apkrāptie.

RAMONA👀 12.02.2019

Pilns FB ar šo! Tā vecene nevienu pierādījumu nevar uzrādīt, lai gan komentos to prasa. Šamējais vnk nerakstījās ar viņu uz vienu fikso;)

I Inga Putniņa 17.02.2019

Ramona, ko Jūs pīpējiet, vai saprotiet, ko rakstāt? Viņš ir kāpnieks, afērists, melis, uzmetējs. Un lai būtu mazāk kārtejo apkrāpto - par to ir jābrīdina un skaļi jārunā, paralēli lietas virzot uz priekšu likuma ietvaros. Padomājiet pirms ko sakāt.

P Pipars 12.02.2019

Sūdzības autorei esot beigusies nauda , tāpēc arī cepiens - negribēja atdot pa lēto.

RAMONA👀 12.02.2019

Iečolēju nesen, padzēsusi ārā komentus. Kkas tur nav tīrs un patiess. Gan jau nākamā sūdzība būs par autori no K.Eglīša puses- "bijusī apmelo FB" vai kkā tā!

I Inga Putniņa 17.02.2019

Lai viņš pamēģina ko iebilst. Un kas par murgu iedomāties, ka ja cilvēks atklāj kāda patieso nelietīgo dabu un brīdina citus par afēristu, tad vinu starpā ir kas bijis, pilnīgs bērnu dārzs, ja Jums ir tāda pieredze, tad lai tā būtu, bet lielākoties nevienam tādas pieredzes nav. Un kas vainīgs, tas bailīgs, lai pirms tam atdot cilvēkiem visus entos tūkstošus, ko ir parādā ļoti daudziem, un tad sāk ko runāt, kaunējušies jūs visi būtu, ja zinātu, kas par cilvēku - "varoni"

K Katerina 20.03.2019

Mani viņš arī piekrāpa. Tie, kas viņu aizstàv ir vai nu tā saucamie "draugi-radi-paziņas", vai arī līdzdalībnieki. Pierādījumi man gan ir un iesniegums policijai arī.