www.sudzibas.lv Kasiere Rimi Alfa Briesmīga uzvedība darba vietā

Kasiere Rimi Alfa - Briesmīga uzvedība darba vietā

Kasiere Bella un kasiere Tamāra pastāvīgi apkalpo klientus ar prokrieviskiem uzskatiem, atbalsta Krievijas agresiju, kā arī negatīvi runā par Ukrainu un tās iedzīvotājiem. Visas šīs sarunas dzird visa rinda, uz kuru replikām viņi nekādi nereaģē. Es lūdzu sarunāties ar viņiem par to, ka viņiem ir jāatstāj prokrieviskie uzskati ārpus darba.

H

VSR 27.08.2023

Nošaut!

Publiski pērti Domskas laukumā, izvaroti ar ukraiņu karavīru vadu un pēc tam pakārt kopā ar visām ģimenēm!

HannaAnna! Beidz uzvesties kā proamerikāniska prostitūta! Lai gan latvieši vienmēr ir bijuši padauzas!

H HannaAnna 27.08.2023

Kura šeit, tikai tu! Savāc mantas un dodies uz savu Krieviju! Latvija neatbalsta Krievijas agresiju!

HannaAnna! Beidz NATO MEĻU CENTRU un latvijas taisnības ministriju (aizsardzības ministrijas, kas ņem bomžus ka konsultantus) propagandu!

Savāc mantas un dodies uz savu Krieviju! - - - Где мне жить я решу без советов популизов чёрных задниц! А я имею два гражданства - Латвии и США, имею в городе Риге и в одном из городов Техаса (США) квартиры, и не в хрущёбах, как ты имеешь, нищеброд!

Жаль Зигерист уехал на Родину, в Германию: он бы скупил все бананы для местных мартышек!
ЛАТЫШИ! Вы же готовы за связку бананов и мать родную продать!

H HannaAnna 28.08.2023

Nekauni sevi, kļūdainais.😂 Tu runā par to, kas latvieši ir slikti, ja tev pašam ir Latvijas pilsonība?) Tu esi vai nu pēdējais melis vai vienkārši nokriti tik zemu, ka zemāk ir tikai tava mīļā Krievija.))) Ka jau visi saprata, ka tava māte ir padauza un ka pārdosi savu dzimteni par iespēju paņemt mutē. Nav nepieciešams atkārtot vienu un to pašu.) Vai jūs domājat, ka esat sevi apliecinājis ar saviem komentāriem? Nē, viņš tikai parādīja savu stulbumu, stulbumu un nenobriedumu. Jūs varat sevi apkaunot vēl vairāk, ja jums tas patīk.)