Kas ir Dainis Kalvāns? - krāpniecība

Uzmanieties no personas- Dainis Kalvāns. Viņs te dažādās reklāmas lapās sola izkārtot kreditus bez ķīlas. Vajagot tikai notāra līguma sagatavošanai iemaksāt viņam kontā 30 Ls. Kad naivie cilvēki to izdara, Kalvāns pazūd. Vairs neatbild uz tālruņa zvaniem un epastiem! Uzmanieties no šādiem darboņiem! Pēdējā laikā viņu ir krietni daudz. Ja kāds sola izkārtot kredītu, bet pirms tam lūdz samaksāt priekšapmaksu (iemeslus šim pārskaitījumam parasti min visdažādākos), tad jau ir gandrīz 100 % skaidrības, ka kredītu nesaņemsit!!!

I

R Raivo 26.03.2009

Pats vien buusi vainiigs, tagad taadi laiki pienaakushi, ka nevienam nevar uzticeeties un tas attiecas pilniigi uz visu

I Imantnieks 26.03.2009

Vina brali var atrast Kalvis Kalvans draugiem.lv ., .

K kuks 26.04.2010

nu tas latvietis gan ir pastulbs...par kadu tev notaru vai juristu ir jamaksa????!!! tur tads pumpainais students sez un reklame sevi par kreditkartotaju bet stulbais antins tam tic! Nu ja izkrapa tev naudu tad raksti ekonomikas policijai un tad vini vinu atri izskaitlos!!!tu vel no ta idina varesi piedzit vel visadus labumus ka materialo kaitejumu un ari to ka tev dvesele iedi...sa...nu un piemeram iesniedz tiesa prasibu ka del vina solitajiem bet neiedotajiem aizdevumiem tu esi zaudejusi piemeram braucienu uz kanariju salam un vel kadu 1000 ka moralo kaitejumu...

L lucija 26.04.2010

eu a ci ki pulkstenis? poha nekp nesaprotu