www.sudzibas.lv KAS Food SIA, Burgeru māja Lielais Kristaps Nekvalitatīvs ēdiens, slikts serviss

KAS Food SIA, Burgeru māja Lielais Kristaps - Nekvalitatīvs ēdiens, slikts serviss

Nekvalitatīvs, neatbilstoši pagatavots un auksts ēdiens - tāds pieejams SIA "KAS Food" Burgeru māja Lielais Kristaps, Matīsa ielā 40. Tika pasūtīts Nekvalitatīvs, neatbilstoši pagatavots un auksts ēdiens - tāds pieejams Sia "Kas Food" burgeru māja lielais Kristaps, Matīsa ielā 40. Tika pasūtīts burgers ar kartupeļiem. Ēdiens tika atvests atdzisis, gaļa bija pusjēla, mērce švakāka kā mcdonalds burgeros, kartupeļi - pārsālīti. Zvanot uz uzņēmuma mājaslapā norādīto telefona nr. , klausule tiek nomesta. Nalds burgeros, kartupeļi - pārsālīti. Zvanot uz uzņēmuma mājaslapā norādīto telefona nr. , klausule tiek nomesta.

E

Saivii 04.11.2019

Kur foto pieraadiijumiem ar jeelu galju ? Jeb norijaat pirms suudziizbu uzrakstiit izdomaajaat ?

Labdien, Evelīna L.

Saistībā ar Jūsu sūdzību vēlamies izskaidrot situāciju.
Aplūkojot zvanu reģistru, secinājām, ka līnijas pārslodzes dēļ, no jums bija viens neatbildēts zvans, tādēļ atbildēts uz to tika saņemot otru zvanu.
Atsaucoties uz vakardienas telefona sarunu minēšu, ka piegādēm no mūsu restorāna tiek izmantoti ārpakalpojumu firmas pakalpojumi, tādēļ ir faktori, kurus mēs diemžēl nevaram ietekmēt, piemēram pasūtot sastrēgumu laikā pēcpusdienā , pastāv iespēja, ka kurjers aizkavēsies, kas varētu veicināt ēdiena atdzišanu. Protams, par šādiem gadījumiem mēs aicinām ziņot, lai varētu kopīgi atrisināt radušos situāciju.
Šajā gadījumā caur piegādes firmu Jums tika atgriezti 50% no pasūtījuma summas.

Velamies arī informēt, ka mēs izmantojam speciāli nogatavinātu, bioloģiski audzētu liellopa gaļu, kuru pagatavojot gaļa vidū var būt nedaudz rozā. Taču mērču piedāvājumu un kartupeļu garšvielu daudzumu, mēs pievienojam, cenšoties ēdienu pasniegt tā, lai tas garšotu klientiem, taču reizēm gaumes ir atšķirīgas.
Vienmēr esam pretīmnākoši klientam , tādēļ aicinām izteikt savu viedokli un mēs mēģināsim rast risinājumu jebkurai situācijai. Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām! Ar cieņu, Burgeru māja Lielais Kristaps