www.sudzibas.lv Kas dārzā Šausmīgs un ļoti nemākulīgs serviss

Kas dārzā - Šausmīgs un ļoti nemākulīgs serviss

Es nezinu ko tieši īpašnieks grib panākt, bet reāli šis divas Zvaigznes ir par tiešām izcilo virtuvi un dzērieniem. Diemžēl tas neglābj kopējo tēlu, jo apkalpošana no viesmīļu puses ir zem katras kritikas, tik neprofesionālus un tizlus viesmīļus es nekad neesmu redzējis. Ja galdiņš 4 cilvēki pasūta ēdienu, tad tas ir jāatnes laicīgi visiem kopā nevis trim atnes un 4 gaida apmēram 30 minūtes savu picu. U tādus piemērus varētu stāstīt tik ilgi kamēr beigtos vārdu krājums. Vieta ir superīga, un ēdiena kvalitāte, dzērienu kvalitāte ir vnk ideāla, bet īpašnieka kungs vai kundze ja tev nav vienalga par savu biznesu apmāciet lūdzu savus nemākuļus, jo šadi turpinoties, cilvēki pie jums nenāks, jo neviens sevi cienošs cilvēks nenāks ēst tur kur tevi apkalpo nemākulīgi viesmīļi, un tas ka ir super virtuve un bārs ar laiku arī neglābs. Turaties.

E