www.sudzibas.lv Kas ar ceļu? Kas notiek Vemīlgrāvī?

Kas ar ceļu? - Kas notiek Vemīlgrāvī?

Kāpēc nevar iebraukt normāli Vecmīlgrāvī?Kautkāds mistisks luksofors, kurš lēni regulē satiksmi, plus vēl ceļa remontdarbi, kas ilgst jau vairāk, kā gadu?
Kāpēc man, trijos dienā jau jāstāv korķī?20 minūtes mīcījos, iedomājos, kas notika ap 17-19 vakarā!!!

E Edgars 11.08.2009

Vakar kā reiz braucu mājās no centra ap pus7iem, kad attapos pie pieturas "Bērnudārzs" - kkāds korķis! Domāju, ka avārija, bet - nē! Pie vainas bija tas nafig nevajadzīgais luksafors. Nu labi, es jau kā kings varēju braukt, jo biju velosipēda vadītājs, bet žēl gan bija tos pārējos - mašīnās sēdošos. Man tēvs ar smago mašīnu brauca un pēc tam stāstija, ka no ķīšezera tilta līdz tam nafig nevajadzīgajam luksoforam bija jābrauc divas stundas!

A ATX 11.08.2009

Tam krānam kurs uzlika luksaforu vajag galvu noraut- amuram 3h korkji bij jasez del ta kropla

E Endija 11.08.2009

Šodien arī bija korķi?
Nē, nu ja neremontētu ceļu, manuprāt ir ok, ka no Vecāķu gala var normāli pa kreisi nogriezties, bet ne jau tik lēni...
Šodien taču pasākums bija mirgojošajā režīmā?