www.sudzibas.lv Kartinga Halle Ātruma Cilts Neprofesionāls apkalpojošais personāls, dzīvības draudi bērniem.

Kartinga Halle Ātruma Cilts - Neprofesionāls apkalpojošais personāls, dzīvības draudi bērniem.

Bijām uz kartinga halli Ātruma Cilts kur ar puiku pirmo reizi izbraukt ar kartingu. Diemžēl pasākums beidzās gana bēdīgi pēc 2 apļiem ar izlidošanu no kartinga un nelielām traumām un milzīgu šoku gan mums vecākiem, gan bērnam. Pie visas šīs ķezas ir tikai un vienīgi atbildīgs neprofesionāls kartinga halles darbinieks, kas pēc kartinga ieskriešanas riepās novietoja kartingu pret braukšanas virzienu, kā rezultātā bērns pārprata un sāka braukt pretējā virzienā, rezultāts frontāla sadursme ar pretim braucošo kartingu. Laikam darbiniekam bija smagi nolikt kartingu plūsmas virzienā!? Tas nu vēl būtu pārdzīvojams, ja nu vien šīs iestādes īpašnieks prastu adekvāti komunicēt ar klientiem un risināt problēmas kā vecim pienākas, bet viņam laikam tas ir svešs un viņš jūtās ka neparko nav jātbild. Tāpat gribētu piebilst, ka bērni no 7-8 gadu vecuma tiek trasē laisti kopā ar pieaugušajiem bez nekādas drošības siksnu esamības, kas faktiski ir reāls bērnu dzīvības apdraudējums.

Saivii 02.06.2019

“...bez nekādas drošības siksnu esamības, kas faktiski ir reāls bērnu dzīvības apdraudējums. “..Un juus to labi apzinoties ljaujat droshu sirdi savam beernam seesties un braukaat. Luuk,tas ir veel lielaaks apdraudeejums=)

R RXX 03.06.2019

Ko tur šokēties, tas ir kartings, nevis rallijs...

Ventilators 03.06.2019

Jums papīri nav jāparksta pirms dodās kartingā? Instruktāžas nav? Ok, nezinu pilnu situāciju, bet nekad nebaidies jautāt nezināmos jautājumus, pirms kaut ko darāt.
Ja papīri nav jāpraksta, nu ok.. darbinieks jāņem pēc pilnas programmas priekšā. Ir papīrs, tad arī tas jāņem vērā. Nekad nezinām, kas notiks ar mums.

Bet jebkurā gadījumā kartingam aizsūtītu vēstuli un lai šamie oficiāli arī atbild. Ja bērnam traumas vai kā citādi, tad ir instances, kurā šo visu saliks pa plauktiņiem.

Piekrītu, ka komunikācija daudziem klibo no apkalpojušajiem personāliem.

K kaspars suija 04.06.2019

Centās piespiest parakstīt papīrus,kad bija jau nelaime notikusi !