www.sudzibas.lv Karsten-Sanitex Atlaišana bez pamata

Karsten-Sanitex - Atlaišana bez pamata

Neuzķeraties uz šī uzņēmuma darba sludinājumiem! Ja arī pieņems, tad tas būs tikai uz laiku, jo tur ir draugu sistēma. Jūs pieņems, iespējams pat paaugstinās, bet pēc tam kā suni izmet uz ielas(pat vecos dabiniekus)par atlaišanas iemeslu minot Jūs firmai nederiet, lai gan cilvēks strādājis firmā jau ilgus gadus bez neviena pārkāpuma! Pie tam šai firmai ir problēmas ne tikai ar attieksmi pret cilvēku, bet arī milzīgas problēmas ar higiēnu. Šeit pārtikas produkti tiek glabāti blakus pulverim un ziepēm. Nopērkot miltus, to paka jau smird pēc pulvera. Vai tiešām kāds prātīgs cilvēks nevar ieteikt kā var izbeigt šo bezjēdzību. Un tādu pārtiku mēs dodam saviem bērniem un pēc tam brīnamies par izsitumiem vai citādiem veselības traucējumiem.

S

Komentāri (29)

A Aleksandrs 10.09.2009

Pati sudigaka firmele, ir dzirdets ari ne tas labakais par to.Atraku siem bankrotu.

S sfsdfsd 10.09.2009

neaizstāvēšu to firmeli, bet viņiem ir tiesības izmest un atlaist no darba tik ātri cik vēlas un neviens likums tevi nepasargās, ja iesi sūdzēties - tu nonāksi vēl uz apsūdzēto krēsla - uztaisīs ka tu kaut vai tos pašus miltus regulāri zagi, bet atlaida tevi tā lai papīri nebūtu sasmērēti, diemžēl īpašniekiem nav jāskaidro kāpēc atlaiž, jo pirmkārt tā ir viņu firma un viņi paši maksā algu, un ja gribi tiesāties - lūdzu, pēc 2-3 gadi varbūt kautko ietiesāsi - izdevumi tev būs simtos un ieguvums - iespējams, ka firma samaksās kādus 50Ls sodu valstij - tā ir realitāte, diemžēl, vienīgi vari pakaitēt uzrakstot reālu sūdzību pārtikas dienestiem, lai pārbauda un kādu tv vai žurnālistu pieaicinot klāt, savādāk tā ir cīņa ar vējdzirnavām

J juris 10.09.2009

Bet kaut kas ir jādara, lai izbeigtu tādas bezjēdzības.

S Sirsniņa 11.09.2009

ŠAi firmai jau ir bijušas tiesvedības, kuras viņa ir zaudējusi! Un nenoliedzami zaudēs arī šo!!! Šajā procesā tiks iesaistīts ne tikai veterinārais dienests, bet arī TAUTAS BALSS un 1Baltijas kanāls, jo šeit diskriminē kā krievus tā latviešus!!! Un es domāju tas būs gards kumos kā Latvijas televīzijai, tā Krievijas televīzijai! Un skandāls būs starptautiskā mērogā!!!

B bubuu 12.09.2009

Uzskatu, ka šai firmelei vēl vajadzētu samaksāt cilvēkam morālo kaitējumu, kurš pie kārtīgas tiesas var sasniegt 50000 Ls... Un par produktu uzglabāšanu antisanitāros apstākļos es valsts vietā vispār noņemtu licensi un aizklapētu to suņa būdu ciet!! Tas būtu tikai pareizi un taisnīgi!

K kiks 12.09.2009

Stāvot Baltijas ceļā sadevušies rokās-tas ir teātris. Realitātē visi šie uzņēmumi kuri Latvijā pieder Lietuviešiem viens no tiem ir Karsten-Sanitex, Lietuvieši ņirgājās par mums Latviešiem. Kā suņus vecos darbiniekus kuri tur ir strādājuši kad vēl bija Holandieši tagad tiek ar meliem izmesti ārā, un pasaka ka nekam nav vajadzīgi. Dod melīgas pavēles, saglabāt savus izredzētos kuriem nav ne saprašanas, ne apķērības strādāt. Mīļie Latvieši nāksim beidzot pie prāta, padomāsim kur šodien mēs aizejam, jo mēs sākam palikt citiem par vergiem. Un ne tikai Latvieši, bet arī Krievi kur šeit ir dzimuši auguši un tur cītīgi strādājuši, arī viņi tiek izmesti ārā kā suņi, ciešot drausmīgus pazemojumus no Lietuviešiem!

V Vieča 14.09.2009

Kamēr šo uzņēmumu žirgagalvas vadīs, tikmēr nekas labs tur arī nav gaidāms. Cik esmu dzirdējis, tad tā uzņēmumā vadībā strādā cilvēki, kuri paši no tās lietas neko diži daudz nesaprot. Un ja tu cilvēcīgi centīsies izteikt savu viedokli un ieteikt kā ir labāk, tad to uztvers kā nepakļaušanos vadības norādījumiem un atlaidīs, neskatoties uz to, ka tu esi pieredzējis darbinieks, kurš jau ir vairākus gadus nostrādājis šajā uzņēmumā. Lieki piebilst, ka jebkura likumdošana tur tiek vienkārši ignorēta. Nezinu vai tāda ir visu lietuviešu mentalitāte, bet esmu sastapies ar to, ka praktiski vienmēr rodas problēmas, ja Latvijā uzņēmuma vadībā ir lietuvieši... Varbūt būtu laiks beigt, šo brāļošanos ar šīs tautas pārstāvjiem, ja jau reiz viņi ir tādi... Varbūt derētu paretināt šo augstprātīgo cilvēku rindas, aizstājot viņus ar latviešu tautības pārstāvjiem, kuri būtu tomēr profesionālāki un iecietīgāki pret latviešu personālu? Un pirmām kārtām jau pievēršot uzmanību tieši uzņēmumam Karsten- Sanitex.

D Daiga 14.09.2009

Taisnība gan Vieča, šo uzņēmumu tiešām vada zirgagalvas, kas pūst kā zivis no galvas. Šajā uzņēmumā, ja to tā vispār var saukt strādā kaut kādi lietuviešu salašņas(kas ir apkaunojums visai pārējai lietuviešu tautai), kas gatavi šeit strādājošos gan latviešus, gan krievus līdz ar zemi nolīdzināt! Kas viņi tādi ir un ko vispār atļaujas?! Vai nevajadzētu kādai saprātīgai valsts iestādei painteresēties kas šeit notiek un ko šeit dara ar cilvēkiem. Kas šiem lopiem ir pieļāvis spēlēties ar tik daudzu cilvēku likteņiem? Mana draudzene vēl arvien nevar saprast par ko ar viņas tā izrīkojās?
Un atbildot Jums Bubuu varu pateikt tikai to, ka visiem šiem ar pazemojumiem atlaistajiem darbiniekiem vajadzētu katram pieprasīt samaksu par morālo kaitējumu. Tad redzētu vai šie lietuviešu salašņas vispār būtu spējīgi to izdarīt un vai tādā gadījumā viņi nenoietu pa burbuli, ko arī viņiem no sirds novēlu.

F Francis 15.09.2009

Piekrītu visiem šiem komentāriem par uzņēmumu, kad šie Zirgalvas nopirka šo uzņēmumu, tad nekompotentā jaunā vadība sāka atlaist visu komandu, kura šo uzņēmumu pacēla ļoti augstu...vietā stājās personāls, kurš neko nejēdz, un arī šobrīd uzskata mūs par padibeņiem!!!Apvaino visādos necenzētos vārdos, tā tik vien gribās kādam iekraut, nezinu, kā lai cīnās ar tādiem????

D Darbinieks 17.09.2009

Уважаемые писатели!
Я думаю, что правильней было бы, раз уж Вы высказываете такие мысли о фирме, которой руководят ЛИТОВЦЫ и о самих ЛИТОВЦАХ, высказывать их на русском, но в крайнем случае, на английском языке. А то у ВАС получаеться разговор самих с собой, а те, к кому ВЫ так "мило" обращаетесь с притензиями, к счастью или к сожалению, не читают на ЛАТЫШСКОМ языке.

S Sandra 18.09.2009

Уважаемые друзя!
Хочу Вас предупредить быть очень осторожными высматривая и принимая вакансии в SIA"KARSTEN SANITEX"!!! Эсли даже Вас примут здесь на работу, это будет только на время пока они Вас смогут использовать. Вас могут даже повисить по должности, а потом выбросит на улицу как некому ненужных собак. Здесь использует блатовую систему, только своих, даже если они обсолютно ничего неумеют. На уулице оказивается все давно работающие, старые работники, которые отдали этои фирме много лет, которые влажили здесь всю душу.Увольняет людеи, которые работали здесь без единного нарушения и любит и уважает своих колег.Здесь нужны люди-стукачи, которые были бы цепнимы собаками.Здесь уничтожают как руских, так и латышеи, здесь ненавидет работников которые работали еще тогда, когда этои фирмои руководили Голандцы, которые были компетентны в своеи работе.
Будте осторожны с этими литовцами!!!
Будем держатся вместе! Мы руские и латыши сильнее и эдинее как эти несправедливие литовци!!!

A Aleksandrs 18.09.2009

da vasi grebannije latisi toze cmordjat narod, nicego i daze voobsce ne platjat za rabotu, po sudam nuzno svoi dengi visibatj.

D Daiga 18.09.2009

Uvažaemij Arno nado imeķ vidu, što v Latvii vabšķe neostalos normaļnih rabotodaķeļei. Mi vse podani uņičtožeņiju. No ļitovci izviņiķe meņa huže vseh. Moja sosedka(kstaķe ona ruskij čelovek) pošla na sobesedovaņije v magazin iki a tam siģit načaļņica ļitovka i sprašivaet počemu ona neuježaet ot sjuda. Razve eta spravedļiva, a pačemu ona ņeuježaet svoju ļitvu? Mi kak latiši, tak i ruskie zdes rodiļis počemu mi dolžni uezžaķ?

L lailite 18.09.2009

Tie kas nav saskārušies ar Karsten-Sanitex nekrietno attieksmi un pazemojumiem, tiem nesaprast kā jūtas cilvēki, kas šeit strādā, vai ir strādājuši un visu to piedzīvojuši. Un visu to šeit sagādā glupi, neko nejēdzoši lietuvieši! Lai gan jāteic ka te netrūkst arī to, kas lien d...ā bez ziepēm, lai tik paliktu savās siltajās vietiņās. Mums šeit trūkst tikai strīpainas drānas!

B BigPapa 19.09.2009

Я работал в этой фирме, когда ещё голландцы руководили.
Устроился я туда через государственную биржу труда. Через месяц меня выкинули, как писал один оратор-как собаку...
Однажды, один водила, незнаю работает он до сих пор или нет, короче чуть не избил, за то что я неправильно собрал заказ или что то в этом духе...Уже не понмю, давно это было...
Ещё там работала одна баба-латышка, она была типа старшим менеджером, и предлогала типа, кто хочет побольше заработать, то пусть поработает в ночую, но это было всё по желанию...Короче я захотел побольше денюжек заработать, поработал некторое время и в ночную и в дневную...А когда меня выкинули, то все документы одали, все нужные деньги заплатили, а за ночые смены не заплатили, сказали, мол прийди через пару дней, мол наличных у них нет, надо заказывать в банке...Пришёл я и через день и через два, денег мне не давали. А когда настойчиво стал требовать, то меня просто напросто послали НАХ, сказали, то никуя не должны, мол это я им ещё должен, так как неправильно как то собрал заказы...
Это было, около лет десяти назад...Эта фирма кажется раньше просто называлась KARSTEN

A Aleksandrs 19.09.2009

A cego tuda lezite, raz tam tak ploho???

C Citādidomājošs 23.09.2009

Lasot komentārus nāk prātā senais latviešu sakāmvārds - viena pagale nekad nedeg! Ar to gribu teikt, ka varbūt esam paši pieļāvuši kādu kļūdu. Kas attiecas uz Lietuviešiem - esmu dzirdējusi (arī saskārusies), ka viņi ir ļoti prasīgi pret darbiniekiem, kā arī pret sevi . Protams, saprotams ir sašutums par nostrādātiem gadiem, bet vai šos gadus strādājāt par baltu velti?Domāju, ka bez darba bija arī alga. Tā vien šķiet, ka kamēr darbs bija, tā nepatika pret uzņēmumu nemaz tik liela nebija, jo paši nesteidzās neko citu meklēt .Un ja arī ir tik slikti bijis šajā uzņēmumā, tad beidzot ir iespēja un laiks atrast ko labāku! Labāk lūkosimies uz priekšu, meklēsim jaunas iespējas, nevis izšķiedīsim laiku!

L Liiga 23.09.2009

Kaapeec gaanaam leishus? Vai tad pashi varam kaut ko kaa tikai dziedaat un dejot? Kaapeec latvieshiem nav pashiem taada liela firma?

S Sirsniņa 24.09.2009

Klau Citādi Domājošais, es saprotu, ka nenoliedzami esi saistīts ar šo uzņēmumu vēl joprojām un tāpēc, lai saglabātu savu vietu ir jādzied par labu lietuviešiem! Jā nenoliedzami, tad kad šo uzņēmumu vadīja Holandieši(kuri tiešām bija cilvēcīgi visās jomās), kad šajā uzņēmumā ka noliktavas vadītāja strādāja tiešām laba un zinoša sieviete(kura arī tur vairs nav), tad šeit bija kārtība un cilvēcība, tad arī samaksa par darbu bija cilvēcīga un godīga, tai skaitā par pārstrādātajām stundām un inventarizācijām! Neviens nav teicis, ka nav maksāts, runa ir bijusi cik zinu tikai par to, ka cilvēki strādā daudz virsstundu(cik zinu likumdošanā tas vispār nav pieļaujams), bet par tām saņem figu. Runa neiet par patiku vai nepatiku pret uzņēmumu, bet gan pret tiem, kas to šobrīd tā teikt vada, vai pareizāk sakot ved uz grunti, tā teikt uz pagrimšanu!!! Ja jau Jums Citādi Domājošais tā patīk lietuvieši, tad uz priekšu paņem ziepes un lien...!!!

K kiks 24.09.2009

Mīļie šeit vairs nav runa par to maksā vai nē, šeit ir runa par to, ka mēs nezinām savas tiesības un, ka mēs melojam paši sev un valstij! Kā var piespiest cilvēku parakstīt dokumentu par abpusēju vienošanos, ja cilvēks nav ar mieru atstāt šo darbu! Pie tam firmai cilvēki ir nepieciešami jo firmā palikušie pārstrādā stundas katru dienu un neko nesaka, jo ir bailēs un panikā, ka tikai kungi neatlaiž! Pie tam, ja cilvēks atsakās parakstīt abpusējas vienošanās dokumentu ir jau sagatavots cits-brīdinājums neparakstīšanās gadījumā atlaist ar pantu! Kaut gan nekādus pantus rakstīt nodokļu grāmatiņās nedrīkst, jo tā tāpat kā pase ir valsts īpašums, šeit jau tiek spēlēts uz cilvēka psihi!!!Gribu uzsvērt, ja firmai nav vajadzīgi cilvēki ir jāpiemēro pants "štatu samazināšana" un tad ir jākompensē 6.mēnešu apjomā, bet uz abpusēju viņi ietaupa piecus mēnešus! Un mēs esam melojuši sev un paši sevi iegāzuši. Esiet ļoti uzmanīgi un modri, sevišķi Sanitex-Karsten strādājošie!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes