Karošu Darnbīca, SIA „AVEKSS TRADE” - Piedāvājums un apkalpošana

Izlasīju par Karošu darbnīcu Jūsu mājas lapā - tepat augšupsē .. ekskursijas ...Interesanti ... aizraujoši ... Pirms braukšanas vēl sazvanījos - viss kārtībā brauciet!

BET - sagaida kungs, kurš nejautājot - ko mēs īsti gribam, aicina nelielā mājiņā ... tur Vīna degustācijas un veikals ... un arī karošu veikals.

Karotes es nopirkt varu arī gadatirgū, man nav jābrauc vairāki simti kilometri, lai to izdarītu tieši karošu darbnīcā! Mēs atbraucām uz darnbīcu - ekskursijā! Tieši šādu jautājumu arī uzdevu kungam - un saņēmu atbildi! Eksursija ilgst pusotru stundu, neatkarīgi no cilvēku skaita, maksā 10 lati - Jums tur nav ko darīt, jo tas ir dārgi! Un karošu meistaram ... nav izdevīgi ar diviem eksursantiem krāmēties ... kad es nejauši ieminējos, ka reizēm tie divi cilvēki ( ar skatu nākotnē) var dot daudz lielāku labumu nekā vesela grupa ... atbilde bija smīkņājoša, ironiska - tā vēl nekad nav bijis!

UN NEBŪS AR !!! Jo nevienam nav tiesības materiāli novērtēt cilvēkus, kurš ierodas pie Tevis ... Tavā darbnīcā! Kas mums ir dārgi un kas lēti - tā ir tikai katra paša darīšana! Mums tie 10 lati ... diviem pa eksursiju būtu tāds nieks vien!

BET attieksme - par to karošu darbnīcas darboņiem ir krietni jāpadomā! Un jāmācās strādāt ar cilvēkiem ... Laipns vārds un sirsnība ir daudz vairāk vērts, nekā nopelnītais santīms!

Mēs bijām vīlušies ... nez vai neapmierināts ekskursants ... klients vēl kādu reizi gribēs turp braukt un kaut ko labu stāstīt citiem!

Eksursiju un aktivitāšu organizētāja, Anna.