www.sudzibas.lv Karlesons Sūdzību nav.

Karlesons - Sūdzību nav.

Man ir tikai labas atsauksmes par šo bērnudārzu.Mana meitiņa ir iemācīta daudzām labām lietām kuras es pati ļoti cenšoties nevarēju iemācīt.Es ļoti esmu apmierināta ar Audzinātāju un Auklītēm!Mēs dzīvojam Ķengaragā,bet bērnudārz atrodas Juglā, mēs varētu nomainīt bērnudārzu kaut kur tuvāk,bet mēs to nedarām jo mēs esam apmierināti ar šo bērnudārzu. Es uzskatu ja bērnudārzā kaut kas neapmierina tad priekš tā ir vadītāja un vecāku sapulces kur var izteikt savas domas un pretenzijas ja tādas ir un ja jau tas bērnudārziņš neapmierina ir jau citi. Ved citur.Un par tiem podiem runājot tas man liekas smieklīgi es uzskatu ka ir pietiekoši ne jau visi 20 bērni vienlaicīgi uz poda iet un ja jau ir vēlme prieks sava bērna atsevišķu podiņu aizej pie vadītājas un paruna par to jo vadītāja ir mīļa un saprotoša un tādu lietu ka atsevišķu podiņu nevajadzētu būt problēmas dabūt.Par mantām un grīdu man komentāru nav jo vedot vai paņemot savu bērnu kaut ko tādu neesmu redzējusi.

Ar cieņu:Māmiņa Indra!