Karīna Baumgartena - Krāpšana

Karīna Baumgartena, dzim. 1983. gada 15. aprīlī

Neaprakstāma krāpniece un afēriste, kuras nevienam izteiktajam vārdam nav ieteicams ticēt, kas vareni sit pie savas krūts un lepojās ar visu ko dara, tajā skaitā neskaitāmajiem apkrāptajiem paziņām, draugiem, radiem, vecākiem, vīram un daudzajiem mīļakajiem, kamēr vīrs esot izsūtīts ārzemēs naudu pelnījis, lai šī kundzīte var skaisti zaļi uzdzīvot un turpināt izlikties par lielu biznesmeni, piesaistot aizvien jaunus upurus, kas par šīs radības izdarībām vēl iepriekš neko nenojauš.
2 mazu bērnu māte, kas ne uz brīdi neaizdomājās, kādu karmu ir sev sarūpējusi, kas mirkšina ačteles un brīnās par bērnu ciešanām, ignorējot faktu, ka vecāku paveikto, lolo un atstrādā pašu bērni, neviens cits!
Ahoi! Tā tik turpini karīna, drīz slavena jel kļūsi!
Neliels ieskats iekš vēstnesis.lv datiem, kas ir niecīga, publikai pieejamā oficiālā daļiņa, neskaitot visu pārējo, iepriekš paveikto.
Https://www.vestnesis.lv/rezultati/atbilstiba/on/locijums/on/lapa/1/skaits/20/kartot/datums/teksts/kar%c4%abna%20baumgartena

+ +Mario- Grafs+ 10.11.2020

Ooooo, jēēēē zinu šo tizlo jaunkundzi, tiešām pretīgs radījums, Vella iemiesojums, kaut sadegtu elles ugunīs un vairs nerādītos uz zemes!