www.sudzibas.lv Kargo Mix nemaksa algu Darba inspekcija neko nepalīga

Kargo Mix nemaksa algu - Darba inspekcija neko nepalīga

Ja god obratno vernulsja iz anglii pomenjal 5rabocih mest vezde nelegalnaja zarplata nadoela podal v darba inspekciju. Te proverjali 3mesjaca pisali pisma v konce skazali sto ja tam ne rabotal u menja bili darba lapas, osta caurlaide, kazdij rabocij den prohodil med komisiju na alkogol ili oni palucili na lapu ili ih nado ragonjat tak kak ja predostavil vse bagi s pecatjami! Nahrena oni tam polucajut zarplatu?Mne posavetovali obratitca v vssa v novoe zdanie v mezaparke sto firma ne platila valst nodokli! Ja dumaju nado dovesti do konca! Firma rabotaet v portu nazvanie kargo mix tam ubitie masini i nemaksa algu! Ja dumaju nado darbu inspekciju ubirat za nenadobnostju a dengi perevesti na detskie pasobija! 11evro stidno po sravneniju s 70funtami.

I

Latviešu tautas 02.09.2016

VDI целиком и полностью коррумпировано. Известно сколько стоит откупной для инспектора - от 50 до 100 евро!

Latviešu tautas 02.09.2016

Вопрос: почему абсолютно все Президенты стран заботятся об ЭКОНОМИЧЕСКОМ процветании своих стран, а Президент Латвии Валенокс на первое место ставит процветание латышского языка, а экономика Латвии у него стоит на последнем месте?

У Valdlat не только сексуальная ориентация другая, но и даже другой президент в Латвии.

Latviešu tautas 05.09.2016

romaxsoft ! Ты лучше поведуй как тебя на ЗОНЕ дырявили!

J John Johnson 02.09.2016

Зачем вкрнулся из Англии? Дурак чтоли? =)

donna b 03.09.2016

По стилю письма и грамматике, тебе только на базаре с лотка работать! На каком языке пишешь? 5 мест работы поменял, этим типа гордиться надо? Какие пАсобия, довести что до какого конца??? А что касается инспекции, ты же в страну успеха приехал, разве не помнишь, какие тут реалии. Welcome back!

Latviešu tautas 04.09.2016

Кончай клеветать на Латвию и её государственный строй! Ты же живёшь в стране успеха!

T Tong Po 05.09.2016

Man personīgi Latvijā patīk! Un nejūtos slikti. Man nav bijusi problēma iemācīties krievu valodu, nav problēma krievu valodā runāt, ja ir nepieciešams. Man nav nepieciešamība visā vainot Valsti, jo Valsts manā vietā nestrādā. Neizsmeju savu Valsti, jo tā ir mana Valsts, mana dzimtene, mana zeme, lai vai kāds sentiments tur neskanētu. Saviem bērniem mācu mīlēt šo Valsti, cienīt šo Valsti un apzināties, ka nākotne vienmēr ir paša cilvēka rokās, nevis Valsts vai kādu ierēdņu vai deputātu rokās. Mācu bērniem pret lietām attiekties atbildīgi - nebastīt ar pirkstu citu virzienā, visā vainojot citus, bet domat līdzi, rīkoties un uzņemties atbildību. PIrmām kārtām vērtēt savu rīcību, nevis tikai citus. Mācu cienīt un mīlēt ģimeni, ne tikai vecākus un brāļus/māsas, jo ģimene ir mūsu Valsts pamatu pamats - nav cieņas pret ģimeni, tad tam cilvēkam nav cieņas ne pret ko.
Tad kad paaugsies lielāki, mācīšu, ka nav jāgaida uz deputātiem, ka viņi domās par visiem - jādomā un jārīkojas pašam, un jārūpējas ne tikai par sevi un par ģimeni, bet arī par Valsti un apkārtējo vidi, kurā dzīvo. Neviens cits neatnāks un nedarīs - tikai paši. Galu galā, kārtība un tīrība ir nevis tur, kur uzkopj, bet arī tur, kur nemēslo.
Noteikti iemācīšu arī neklausīties vladlatos, kas visas savas neveiksmes un neizdarības noveļ uz citiem, pie visa vainīgajiem bezpersoniskajiem - Valsti. Iemācīšu saprast, ka cilvēks viņi ir līdzatbildīgi tajā, kas apkārt notiek, jo, ja pieņemt visu, ko saka citi un neko nedarīt, tad tie "citi" uzskatīs, ka viss ir kārtībā, un , ka drīkst un vajag tā darīt.
Žēl tikai, ka ir tādi cilvēki kā vladlats, kas gaida, kad visi citi darīs to, ko viņš savā prātiņā ir iedomājies. Žēl, ka pats neceļas un nedara neko, lai tas, kas viņam nepatīk un liekas nepareizs, tiktu sakārtots, un būtu viss pareizi un kārtībā. Vienmēr tak vieglāk visu novelt uz citiem. Tāpat kā atlikt darāmos darbus uz mūžīgo rītdienu...

Latviešu tautas 05.09.2016

Man personīgi Latvijā patīk! Un nejūtos slikti... Neizsmeju savu Valsti, jo tā ir mana Valsts, mana dzimtene, mana zeme, lai vai kāds sentiments tur neskanētu.
======
Это после того что она к Вам стала так относиться? Как мачеха к ненавидимой падчерицей..
----------
=========
А Вы не задумывались почему так активно русский язык (и иврит) вытесняет все остальные языки из быта и производства? Да потому что связано с психологией человека! И эти два языка наиболее приемлемы! Что касаемо любимого мною латышского языка и ещё примерно 50 языков, то судьба у них незавидная: к 2050 году они просто вымрут! Уже сейчас английский в Латвии вытесняет латышский из всех сфер - быта и обслуживания! Учите арабский - думаю не так далеко время, когда Вам запретят говорить на Вашем латышском...
----------
========
А з что её уважать? У ЛАТВИИ НЕТ БУДУЩЕГО кроме как место для размещения беженцев из стран Азии и Африки, свалки для опасных химических и радиоактивных отходов, размещения опасных для человека и природы производств типа целлюлозных комбинатов!
-----------
======
Правильно, наступите ещё раз на те же грабли: Народный фронт Латвии один раз уже обманул народ Латвии. Вернее те, кто манипулировал НФЛ и обокрал Латвию... Время нас рассудит. Но думаю Латвию ещё не один раз обманут. Сейчас США заканчивают процесс присвоения Латвии вице-президент США Байден уже приезжал? Ну вот...

T Tong Po 05.09.2016

Vladlat, ja tu uzskati, ka šai Valstij nav nākotnes, kāpēc tad tu vēl šeit atrodies? Kāda ir tava motivācija? Tas kaut kāds sadisma paveids, pašam sevi ilgstoši spīdzināt?

Es nerakstīšu, par ko es mīlu un cienu šo Valsti, šo zemi. Spriežot pēc taviem komentāriem, tev tas nebūs saprotams. Ienaids tevi grauž no iekšpuses un neļauj neko redzēt, kas ārpusē notiek.
Un, tad, kad es rakstu, ka mācīšu saviem bērniem neklausīties visādos vladlatos, paskaidrošu - tam nav nekāda sakara ar frontēm. Tam nav nekāda sakara ar valodām, nacionalitātēm, vai politiskajām pārliecībām. Viss ir vienkārši - vladlati ir kā parazīti, enerģijas zagļi, kas nevēlas pakustināt mazo pirkstiņu, lai kaut ko iesāktu, bet tikai visu nolej ar žulti. Tādi cilvēki nes tikai regresu, postu, negācijas, ienaidu, nemierus, pagrimumu, tumsonību... nevajag tādos cilvēkos klausīties, jo tādi cilvēki neko mums nedod. Tādi cilvēki neko nerada. No tādiem cilvēkiem mēs nesaņemam ne pozitīvu enerģiju, ne gaišas domas, ne kristisku attieksmi, ne analītisku spriedumu - neko! Tikai tumsu un ienaidu. UN zaudētu enerģiju, jo normālam cilvēkam iekšēji ir jāpārstrādā visa tā negācija, un tas prasa lielu mūsu iekšējo enerģiju. Labāk to enerģiju ielikt kādas grāmatas lasīšanā, vai sarunā ar gudru cilvēku.

Starp citu, kad tu jebko raksti vai saki par latviešu valodu, varbūt palasi mazliet par šo tēmu. PIemēram, labs raksts ir šeit: http://valoda.ailab.lv/latval/vispareji/veisb.htm Nekad nav par vēlu izglītoties. Palasi, droši zinu, ka no tā stulbāks nepaliksi.

L Liarliar 05.09.2016

Par komentāru cepumiņš! Bet Vladkāviņutursauc - tiešām klausīties nav jēgas. Tas jau drīz aizrīsies savā
žultī.

==========

1. И какая же у меня ориентация? При ответе проявляйте осторожность и толерантность: хоть суфикс у сайта lv, но сервер находиться в Канаде, а Латвия - член ЕС!
2.А какая разница? Президент Латвии Раймонд Вайонис числится в разведке одной из стран под псевдонимом Валенокс...

Latviešu tautas 05.09.2016

При ответе проявляйте осторожность и толерантность: хоть домен у сайта lv, но сервер находиться в Канаде, а Латвия - член ЕС!

Latviešu tautas 06.09.2016

УЧИТЕ НЕ ЯЗЫКИ ТЕПЕРЕШНИХ ХОЗЯЕВ ЛАТВИИ - АНГЛИЙСКИЙ И ШВЕДСКИЙ, А ЯЗЫК БУДУЩИХ ХОЗЯЕВ ЛАТВИИ - АРАБСКИЙ. ПРИМЕРА МУРКИ, КОТОРАЯ СТАЛА МЭРИ НИЧЕГО НЕ ГОВОРИТ. И ЕЩЁ: ПРИОБЩАЙТЕСЬ К КОРАНУ И ЗАКОНАМ ШАРИАТА!

T Tong Po 06.09.2016

Latviešu tautas 06.09.2016

А с чего ты взялО что я "kāpēc tad tu vēl šeit atrodies"? "šeit" - это означает "в Германии"!

Latviešu tautas 06.09.2016

И ещё: у нации, дети которой приезжают на Родину только как на каникулы, НЕТ БУДУЩЕГО! Вы летали из Риги в Берлин или Дублин? А я летал, и мне горько было слышать как ЛАТЫШСКИЕ дети, подлетая к Дублину НА ВЕСЬ САЛОН кричат "MAMA! MĒS ESAM MĀJāS!" Стыдно мне за вас, латыши! Профукали вы свою независимость и государство!

T Tong Po 06.09.2016

vladlat - nu tad atlaid! T Velti savu laiku savas nākotnes veidošanai valstī, kurai, tavuprāt, ir nākotne. Tev patiesībā tagad vajadzētu aiz laimes starot - tev tak viss ir labi, nav jāstrādā par minimālo, visa sociālā sfēra ir rožaina.
Un tad, kad lej savu žulti joprojām, atceries, ka Valsts nav viena persona. Mūsu Valsts, ir cilvēku darbības, attieksmes un arī bezdarbības rezultāts. Tie ko tu bieži visā vaino, starp tiem esi arī tu pats.

Latviešu tautas 06.09.2016

Да нет, судьбу Латвии решают кучка "серых кардиналов" (это те, кто периодически собираются в Яунмоку пили), а Президент Латвии и прочая шушара рангом пониже ничего не решают: они менеджеры. И даже не высшего, а среднего звена! Власть в Латвии украдена у народа Латвии. Это признают даже эксперты ООН!

T Tong Po 07.09.2016

Protams, Vladlat. Turpini vien dzīvot savā bezizejas pasaulītē.Šādi domājot un nerīkojoties, visi nonāk nekurienē. Jebkurā valstī, ja iedzīvotāji visus neapdomīgus, idiotiskus vai vai nepieņemamums valdības lēmumus pieņem klusu ciešot, vai bēgot prom uz citām valstīm - situācija valstī neuzlabojas. Valdība var darīt tik daudz un tik tālu, cik to atļauj viņu vēlētāji jeb tauta. Tu pats esi pasīvs, neko nedari, neko nevēlies (pardon - vēlies gan - lai visu dara citi un par visu atbild citi, un, lai tev maksā 1800 eur minimālo) - tikai sūdzies. Tā nekādas izmaiņas nenotiek. Valsti veido cilvēki. Un dzīves apstākļus valstī veido cilvēki.
Tici man, padomiju paaudzes aizies, jaunās paaudzes nāks vietā, un padomiju pasivitāte un no "augšas" atkarības sajūta cilvēkos izzudīs. Un arī tagad, mūsu paaudze, aizvien vairāk sāk domāt līdzi, un tam sekos lielāka aktivitāte Valsts dzīvē. Tā ka nesatraucies.! Lai tev izdodas Vācijā, un esi cilvēks - aiztaupi latvijas cilvēkiem iespējas lasīt tavu nebeidzamo žulti un žēlabas,

Latviešu tautas 06.09.2016

И ещё. Запомните раз и навсегда: там, где начинают хозяйничать американцы - там поселяется голод и нищета!

T Tong Po 07.09.2016

Tu vācijā atvēri zīlēšanas salonu un piedāvā gaišreģa pakalpojumus? :D

Latviešu tautas 07.09.2016

Tu vācijā atvēri zīlēšanas salonu un piedāvā gaišreģa pakalpojumus? :D

=================

Да нет: я два месяца живу и работаю в Латвии, а затем 2 месяца - в Германии, затем опять...

Latviešu tautas 14.09.2016

Какое может быть раз решение "споров в интернете" когда некоторые просто игнорируют законы Латвии? Полистайте и увидите что работодатели МАССОВО не выплачивают зарплату! ССЫЛКУ ДАТЬ? http://www.sudzibas.lv/sandis-vnimanie-mowennik-c262061#c262289 В США этот мошенник уже лет пять-семь назад отдыхал бы в тюрьме! Страна, где работодатели МАССОВО игнорируют Закон о труде в разделе выплаты заработной платы и тем более не предоставляют ежегодный отпуск НЕ ДОЛЖНА СУЩЕСТВОВАТЬ, А ТЕМ БОЛЕЕ БЫТЬ ЧЛЕНОМ ЕВРОПЕЙСКОГО СОЮЗА!

Latviešu tautas 14.09.2016

Сегодня, 14 сентября 2016 года в районе 16.45 по RADIO PIK 100 слышал часть передачи, в которой один из собеседников утверждал что богатейшие люди Латвии продают в Латвии недвижимость и уезжают на постоянное место жительства на Запад. В основном это направление США. Причём они из Латвии выводят и капиталы, и банковские вклады в банки Западной Европы, США и Канады. В следующие пару лет в Латвии возникнет ситуация когда платить пенсии будет не из чего...

P pustjgovorjat 15.09.2016

Да вы реально запарили, чего вы добьётесь если вы даже не можете написать нормально название фирмы, какого Фига вы работаете в фирме не знаете даже название. Напишите долбанное название уже.
Пишите суть! Фирма такая та, адрес такой то. Что сделала и что не сделалa! В поиске Google сразу видно будет фирма "Такая та" не платит налоги, может в полиции и в инспекции они прикроют, но зато Google покажет всем в поиске что они Krāpnieki! И либо они решают ситуацию либо будут светиться в Google как фирма которая не платит налоги вечно!

Latviešu tautas 15.09.2016

Да пожалуйста: регулярно не платила налог (примерно 75% зарплаты платили в конвертах) SIA "Skorpions apsardze", SIA Berkuts и прочие, которые принадлежат Сандису Голдманису (проживает в Марупе, улица Вецозолу 13 квартира 27)...

P pustjgovorjat 16.09.2016

Ну с этим понятно всё, а это что за фирма, Kargo? Cargo SIA? Mix Shmix? не понятно

M Maris Kaspars 23.10.2020
nemaksā algu

Nemaksā algu. arī ja maksā tad nekas nopietns, pa 70-150 eur pa 2 nedēļām.
Apkrāpj klientus, sakot ka materiāls maksā tik, bet nopēr vislētāko... NESTRĀDĀT AR ŠO FIRMU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!