Kardiologs Oļegs Orlovs - Ētiski neadekvāts

Sākšu ar to, ka devos uz MFD pārbaudīt sirdi pirms plastiskās ķirurģijas jo bija ar ritmiem problēmas, Pierakstīja pie kardiologa Orlova lai paskatās no Holtera rādītājus un izsaka savu viedokli.
Ienācu kabinetā un informēju dakteri ka došos uz plastisko operāciju kuras ilgums ir 5 h. Uz ko saņēmu atbildi: " Vashi siski piski nekomu nenuzni s vashem serdcem"
Tūlkoju : Jūsu vagīna un pupi nevienam nav vajadzīgi ar tādu sirdi. Biju šokā, saņēmu info no daktera ka nevaru veikt šo operāciju. Devos prom no kabineta daktera pavadībā jo par tādu jauku konsultāciju man bija jāsamaksā ap 50 eur un viņš devās nokontrolēt vai iešu maksāt, pie tam ejot gaitenī kur tieši blakus bija uzgaidāmā telpa ar MFD klientiem kuti gaidīja savu kārtu viņš vēlreiz skaļi nobļāvās : "Vashi siski piski nekomu nenuzni.", " Jūsu vagīna un pupi nevienam nav vajadzīgi" !
Tas bija ļoti apkaunojoši jo vajadzēja doties šajā uzgaidāmajā telpā kurā uz mani blenza visi klienti dzirdot šos daktera komentārus"

Uzskatu, ka šada tipa dakteriem vajag nevis strādāt ar klientiem bet gan sēdēt laboratorijās kur nav cilvēku. Absolūti amorāla attieksme. Pretīgs cilvēks un apšaubu arī kompetenci.

W

L Lailailai 20.02.2020

Spēju tikai iedomāties, kāda bija jūsu ienākšana un sasveicināšanās (tonis) ar Dr.Orlovu, ja spējāt izvest no pacietības gudru un mierīgu cilvēku.
Protams tas neattaisno profesionāli, visu varēja pateikt savādāk (ar nosacījumu, ka šāda saruna un izteicieni vispār bija), bet ko jūs vēlējāties no ārsta? Lai vīns paraksta piekrišanu vispārējais anestēzijai, ja nav pārliecināts, ka jūs nenoliksi et karoti uz operāciju galda? Jūsu radinieki no daktera piedzīs daudz vairāk kā 50eur, par jūsu neveiksmīgo vagīnas un pupu operāciju.

A Ari957 20.02.2020

Vai ārsts vainīgs, ka jums sirds tādā stāvoklī, ka operāciju nevar veikt? Protams, izteicienus varēja piemeklēt citus, bet piekrišanas nedošanu operācijai, kam pacients acīmredzami nav pietiekoši vesels, nevar nosaukt par neprofesionālu rīcību.

Janis85 21.02.2020

Bļin, norēcos. Būs jauna frāze, kuru varēšu izbļaut docētājiem.

D Dalī 24.02.2020

Orlovs ir slikts cilvēks, tam piekrītu.UN viduvējs ārsts,kas ir MFD ārstu līmenī,bet ja viņš atļāvies tā izrunāties,tad MFD viņš ir jāatlaiž.
Es biju pie viņa uz EHO...nu i attieksme,kā pret galdu.Nepatīkami.
Un 50 gan viņa ''konsultācija'' nemaksā,bet tas pirms plastiskajiem tēriņiem laikam ir mazsvarīgi.

K Kaza18 07.10.2020

Apdrošinātāju naudas "apguvējs", apveltīts ar pasīvo agresivitāti, kas tiek reklamēta kā "laipnība". Ļoti nepatīkama pieredze

K Kesa Vemesa 29.06.2021

Varu piebilst, ka uz manām sūdzībām par paaugstinātu asinsspiedienu (158/120) noteica - Nav jums nekāds paaugstināts spiediens, es neko tādu neredzu. Skumji. Izvēlēšos apmeklēt citu speciālistu un MFD vairs neapmeklēšu.

M Martins 01.10.2021

Superīgs Dakteris! Tiešs, pretīmnākošs, iedziļinās problēmā un risinājumā. Taisīju eho un velokardio - Dakteris izpētīja visus manus iepriekš taisītos rezultātus, un deva atzinumu par iepriekš nozīmēto ārstniecību. Noskaidroja, kas mani pie viņa nosūtīja, kāpēc nosūtīja, un kādus es plānoju tālāk apmeklēt speciālistus. Pats uzreiz man saorganizēja arī holtera monitorēšanu. Kā jau rakstīju, Dakteris varētu būt, ka ir ļoti tiešs, ar dakteriem raksturīgu vieglu melnā humora izjūtu, taču man radās sajūta, ka es esmu ĻOTI labās rokās 🤷‍♂️ Bet piekrītu, ka konkrētajā aprakstītajā gadījumā Doks nedaudz "перегнул палку".

S smuidra 10.05.2022

Nenocietos, arī pievienošu sūdzību. Nicinoša attieksme jau ar pirmajiem vārdiem. Par ko sūdzaties- ak aritmija un stipri paaugstināts asinsspiediens? Un ko jūs no manis gribat? Tieši tādiem vārdiem. Samaksāju 80 eiro. Jā EHO uztaisīja. Un viss, lietojiet, ko lietojāt līdz šim.

H Helena78 18.05.2022

Piekrītu, neiejūtīgs un nepatīkams ārsts.
"Kāpēc Jūs pie manis atnācāt?" (iepriekšējā daktere bija nopietni slima)
Apsmēja citu ārstu noteiktās analīzes "Kas tad jums to lika nodot?"
Apsmēja iepriekšējās ārstes vērtējumu "Tas sirdi nekādi neietekmē." (runa bija par hronisku (ne sirds) slimību.)
Kad sēdēju pie reģistratores, garāmejot mani nopētīja, bet kabinetā vispār virsū nepaskatījās un izmērīja sirds ritmu ar spiediena mērītāju. Normāls kardiologs pirmreizējiem pacientiem sirdi izklausa ar stetoskopu, lai cik seni vai nesen bija veikti izmeklējumi (manējie toreiz bija pusgadu veci).

K Kristīne Austre 11.05.2023

Oļegs Orlovs nemāk ar cilvēkiem normāli runāt un pieņemšanas laikā runā pa telefonu par savām privatajām lietām, kamēr pacients puskails guļ uz kušetes. Ļoti negatīva pieredze- izskatās ka ārsts nav ieinteresēts ārstēt cilvēkus un palīdzēt tiem. Varbūt viņš ir gudrs, bet viņš neiedziļinās pacientu sūdzībās, pavirši veic izmeklēšanu. Neiesaku šo kardiologu.