www.sudzibas.lv Karbotex Slikta serviss

Karbotex - Slikta serviss

Pasūtīju laptopu un uzreiz samaksāju rēķinu 31.08.20
solīts kad desmit darba dienu laikā piegādās! Rezultātā 18. 09.20 zvanīja teica kad laptops nebūs... Protams ne atvainojas neko, jo tas tak normāli! Tā ka nevienam neiesaku! Jūsu naudu kādu mēnesī uzņēmums izmantos savām vajadzībām! Pezprocenta aizdevums no klientiem! Cerams naudu atgriezīs kā solīja 2 dienu laikā!

M Marchellos 20.10.2020

Teica, ka nedēļas laikā piegādās datorpeli, es prasīju kurā laikā, teica - nu pazvanīs stundu iepriekš un tad jābūt uz vietas. Bet tad jau sanāk ka es nedēļu no mājas nevaru iznākt. Prasīju, kas būs ja nebūšu mājās - tā nevar, jābūt. Laikam, tad peli nedabūtu. Tad teica - labāk izvēlēties pakomātu. Domāju - nu pakomātā būs ātrāk, nebūs nedēļu jāgaida, tagad jau pagājušas 6 dienas - 4 darbadienas, ziņas no pakomāta firmas nav. Nu domāju, labi varbūt arī nedēļu būs jāgaida, tāka gaidu. Bet nolēmu pazvanīt uzprasīt, kāds statuss. Zvanīju vakar vienu reizi, šodien 3 reizes, katru reizi pa 10-20 minūtēm gaidu un man tikai mūzika spēlē, neviens neatbild. Kopā pa šodienu un vakardienu nogaidīju apmēram 50-60 min uz līnijas un neviens nevar pacelt klausuli. Zvanīju arī dažādos laikos. Uz epastu neatbild. Nauda jāsūta uz Lietuvas kontu, kas arī likās dīvaini. Redzēs, kas būs tālāk.

M Mulan 20.10.2020

Lūdzu, VISI nekavējoties rakstiet iesniegumus VP krimināllietas ierosināšanai! Bez jūsu iesniegumiem šie nelieši netiks sodīti un jūs savu naudu neredzēsit! Iesniegumus var iesniegt no latvija.lv.