www.sudzibas.lv Karate treneris Vilnis Lāpselis Ļoti agresīva izturēšanās pret bērniem

Karate treneris Vilnis Lāpselis - Ļoti agresīva izturēšanās pret bērniem

Vedu savu dēlu uz karate klubu. Sākumā dēls bija priecīgs un apņēmības pilns. Tad pēkšņi vairs negribēja apmeklēt nodarbības. Kad aprunājāmies, izrādās problēma vilnī lāpselī, kurš treniņu laikā pazemo bērnu, mēdz nosaukt par nespējnieku, nekam nederīgu, un pasaka, ka viņam vieta pie meitenēm un jāspēlējas ar lellēm. Neiesaku māmiņām šo treneri.

Dainis 12.03.2018

Iesaku arī pieļaut iespēju, ka trenerim ir taisnība :)

Kolta 12.03.2018

Mūsdienās reti no kāda puikas izaug kartigi, spēcīgi, vīrišķīgi vīrieši. Tagad mammītes delinus tur pie pupa bez maz vai lidz 18 gadiem, kā rezultāta izaug visi trauslie , ne vīrišķīgie memesdelini.

A ansis33@ 12.07.2020

Kolta.Sataupi savu komentāru tirgus tantēm!Svarīgāka ir trebera atieksme,nevis pasmiešanās.Nav jau izglītotam trenerim,jārunā kā vārtrūmes dzērājam!

N Nabaga Joriks 12.03.2018

Bērns pārņem savu uzvedību no apkārtējiem pieaugušiem ja trenneris pazemo un izsmej vājāka cilvēka fiziskas spējasm, bērns ar laiku var pārņemt tādu nekaunīgu uzvedību un skolā palikt par huligānu kurš aizskars un pazemos vājākus bērnus,izņemiet savu bērnu no tādas sekcijas kāmēr tas "trenneris" nav sagandējis jūsu bērnu!Vispār uzskatu ka cilvēkiem kuri nodarbojas ar bērnu audzināšanu ir jāiziet bargu psihiātra pārbaudi un tikai tad lemt ļaut viņam mācīt bērnus jeb neļaut

L Linda_Vītoliña 12.03.2018

Esmu arii dzirdeejis sliktas atsauksmes par sho Garkalnes karate treneri.Probleema jau tajaa: cik daudz no mums sportoja jauniibaa vai beerniibaa? Un cik kljuva par sportistiem? 89% panaakumi ir atkariigi no trenera, protams arii vecaaku atbalsts svariigs.

­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­