Kanceleju preču veikals /MiniOffis SIA - Darba laiks

Šodien 04.02.2020
plkst 18: 50 es ierados, lai nopirktu preces, bet veikals ciet! Tagad paskaidrojiet, ja uz durvīm ir norādīts darba laiks līdz 19: 00, tad kāpēc viņš plkst 18: 50 jau ir ciet?
Tāpat darba laiks ir norādīts internetā, ka līdz 19: 00 strādā. Durvis raustīju un ne tikai es, bet vēl viens cilvēks, kas nāca pēc manis plkst 18: 55. Bet mūs neviens iekšā nelaidā. Paziņojums netika ielikt nekāds, ka darba laiks beigsies ātrāk nekā norādīts. Šodien jūs zaudējāt 2 klientus, ja pat ne vairāk. Gaisma bija ieslēgta un telpā atradās sieviete ar asti, tumšiem matiem un vīrietis ar tumšiem matiem, kas neizskatījās pēc darbinieka.

K

K Klientamnavtaisnība 04.02.2020

Jēziņ, ko var paspēt pa 5 minūtēm... īpaši ja pirms pircēja vēl ir kāds rindā. Tas nozīmē, ka no veikala pircēji izies 10-15 minūtes pāri cita cilvēka darba laikam, kasi darbinieks noslēgs pusē, vēl kādas minūtes veikala aiztaisīšanai un re! jau gandrīz stundu darbinieks pārstrādā, par ko viņam neviens nemaksā ne parasti, ne dubultā. Darba laiks ir nevis līdz cikiem var iet, bet cikos tiks slēgta kase, un līdz tam laikam pircējam ir jāpaspēj. Bet pircējiem ir pilnīgi vienalga. Kā pašiem gribās pēc darba mājās, ģimene, transports utt, tā darbiniekiem, pēc pircējam domām, pavisam negribās...