"Kamīnmeistars" Zīle Kaspars - Haltūrists !!!

Uzmanieties no šī cilvēka, apvārdos, nohaltūrēs un nokāsīs labu naudiņu, pēc tam pazūd, nomaina e pastu un telefona nummuru!!!
Reklāmās jaunais epasts viņam esot [slēpt]@inbox.lv un tel. 27433951 !!!
Jau iepriekš kāds teicās zinot viņa adresi valmieras pusē, būtu svētīgi uzzināt...

?

A Andris 11.04.2011

Man bija līgums, kur figurēja arī adrese.Pameklēšu, ja nav izmests, paziņošu.Kaspars strādā pavirši, darbs ir sasteigts, neakurāts, par lielām naudām.Slikts meistars, ar atbildības sajūtu neizceļas.Ja darbu nohaltūrē, sākas slēpšanās.Ļaudis, uzmanieties, sadarbībaar šo vīru beidzas ar palieliem zaudējumiem un lieliem kreņķiem.Turaties pa gabalu!

* ****** 16.04.2011

Kasparam brālis dzīvo un arī darbojas kā kamīnmeistars Ogrē.Var pameklēt brāli, viņš pie mūsu kaimiņiem strādāja, gan jau ir kādas koordinātes.Un caur brāli meklēt pašu Kasparu.

R Raimonds 02.06.2011

Piekrītu. Muldēt māk labāk nekā saeimas deputāts, tomēr smirdēja pēc alkohola. arī pārliecinošā muldēšana mani sen jau izraisa vairāk neuzticēšanos nekā uzticēšanos. rezultātā izvēlējos citu meistaru, klusētāju un darītāju, kurš man paveica darbu par divreiz mazāku samaksu nekā kaminmeistars :-))