www.sudzibas.lv Kaminkrasnis.lv Nav veikta preces piegāde un naudas atmaksa

Kaminkrasnis.lv - Nav veikta preces piegāde un naudas atmaksa

08.03.2014. veicu kamīnkrāsns pasūtīšanu www.kaminkrasnis.lv ( Kaspars Grauze ). Uz 01.06.2014 preces piegāde netika veikta kā arī solītā naudas atgriešana arī nav notikusi. Iespējama krāpšana. Jāizvairās no jebkādām priekšapmaksām.

N nātre 03.06.2014

Uzmanieties! Pēc ilgākas klusēšanas Kaspars Jums piedāvās izmantot meistara Aivara pakalpojumus vai viņu vienkārši nosūtīs pie Jums. Aivars būs atsaucīgs un pretimnākošs. Viņš Jums noteikti palīdzēs, piedāvās papilddarbiņu izpildi. Saņems nelielu avansu, pēc kāda laika, sakarā ar dzīves grūtībām, palūgs vēl un vēl naudu avansā. Un tad ... meklē vēju laukā! Sākumā vēl atbildēs uz telefona zvaniem, bet pēc tam vairs sazvanīt nevarēsiet. Lūdzu neuzķerieties uz šī "jaukā cilvēka" makšķeres!

A AndisV 03.06.2014

www.kaminkrasnis.lv - www.ekokrasnis.lv

A AndisV 10.06.2014

Uz 10.06.2014. Joprojām saistības nav izpildītas.

O Olga Ceple 15.06.2014

Попались на ту же удочку.Заплатили предоплату в полном объёме, не получили ( тянут 2, 5 месяца) ни товара, ни денег.Думаем подавать в суд, а хочется просто набить морду...

B Bogdan 11.08.2014

Такая же проблема. Заплатили предоплату в полном объёме, и на звонки никто не отвечает, на почту тоже.