www.sudzibas.lv Kalnsētas SIA Darbinieku attieksme

Kalnsētas SIA - Darbinieku attieksme

Atliek vien sievietēm šajā veikalā ieiet netīrā vai nesmukā darba apģērbā un vērot atsevišķu pārdevēju ņirgājošo attieksmi un to, kā viņas cenšas noslēpt savus smieklus, jo, redz, tu, kā sieviete, esi ienākusi netīrās darba drēbēs. Un nebija jau tā, ka tās būtu ļoti netīras, vienkārš, darba apģērbs. Tā kā neviens veikalu nepiecūkoja. (Laikam jau viņām tas liekas nepieņemami, ka sieviete arī strādā netīru darbu un var pusdienu pārtraukumā ierasties nesapucējusies vai nesmuka.) Nav pirmā reize, kad ko tādu tur piedzīvojam. Uz vīriešiem darba drēbēs viņas šādu attieksmi neizrāda. Tādas pārdevējas ir divas, katra savā stāvā.
Veikalam gan cepuri nost, patīk iegriesties, garām steidzoties, tikai personālā ir dāmītes, kas no sevis iedomājas milēdijas un aizmirst par klientu apkalpošanas standartiem un ētikas normām. Turklāt, "nesmukajām" klientēm ne paldies, ne lūdzu nedzirdēt. Kā to izskaidrot? Pārdevējas tur klientes redz kā objektus par ko pasmieties?
Paldies par uzmanību.

E

Good Intentions 06.10.2022

Kāds jums ir darba apģērbs? Kā zināt, ka ir tāda pati attieksme pret citām sievietēm nevis tikai pret jums vai arī, ka nepievēršs uzmanību vīriešiem. Kaut kā baigi acīga esiet.

E Enny044 06.10.2022

Nesaprotu, priekš kam jautājums par apģērbu. Lai meklētu mūs?
Rakstu, savus novērojumus un ko piedzīvojām. Šī taču ir vieta, kur to paredzēts darīt, ne tā?
Pēc jūsu teiktā var spriest, ka, ja es būtu vienīgā pret kuru tā izturējās, tad tā būtu norma? Es tur nebiju viena un nav zināms pret kuru no mums šis bija vērsts.
Kā var nebūt acīga, ja tur iet gandrīz katru dienu.